BtcTürk Nedir, Nasıl Kayıt Olurum

BtcTürk Nedir, Nasıl Kayıt Olurum?

Ekonomi Haberler Kripto Para

BtcTürk Nedir, Nasıl Kayıt Olurum? Kripto para platformu için Türkiye’deki yerel alternatiflerden birisi olan BtcTürk, Türkiye ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya hizmet vermektedir.

BtcTürk Nedir?

Kripto para alım ve satım işlemleri için 1 Temmuz 2013 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlayan BtcTürk, Türkiye’nin bu alandaki ilk platformları arasında bulunmaktadır. Dünya genelinde bilinen ve kullanılan sistem, yeni özellikleri ile birlikte kullanıcılar için her geçen gün daha güvenli ve cazip platform sunmaktadır. Sisteme üye olan kişiler, sistemde alım satım işlemlerini kolayca yapabilmektedir.

BtcTürk kullanmak isteyenler herhangi bir tarayıcı üzerinden BtcTürk internet sitesi olan Btcturk.com’a erişim sağlayabilir. Bununla birlikte daha pratik bir kullanım ve hızlı bir şekilde piyasa ve portföy kontrollü için App Store ve Google Play’da bulunan BtcTürk resmi uygulamaları kullanılabilir.

BtcTürk Nasıl Kayıt Olurum?

BtcTürk sistemine dahil olmak isteyenler için üyelik işlemleri internet sitesi ya da mobil uygulamalar aracılığı ile yapılabilmektedir. Yeni üyelik bölümünde eposta adresi, şifre, ad, soyadı, TC kimlik numarası, doğum tarihi, telefon numarası gibi bilgilerin girilmesi yeterlidir. Bilgi girişlerinin ardından ise e-posta onayı ile birlikte sisteme erişim sağlanarak kullanılabilir.  Kayıt işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesi adına çeşitli kimlik onayı ve telefon onayının yapılması gerekmektedir. Üyelik işlemlerinin ardından herhangi bir sınırlama olmaksızın ticari işlemler BtcTürk ile yapılabilir.

BtcTürk Güvenilir Mi?

BtcTürk sistemi, ilk kuruluş aşaması ile birlikte güvenli bir sistem üzerine inşa edilmiştir. Kişisel tüm veriler, şifreli olarak saklandığı gibi sistemdeki varlıklar çevrimdışı olarak tutulan soğuk cüzdanlarda saklanmaktadır. Böylece olası saldırılarda dahi hem BtcTürk hem de BtcTürk kullanıcılarının herhangi bir kayıp yaşaması söz konusu değildir. Kullanıcıların kişisel olarak hesaplarını güvende tutabilmesi adına ise iki aşamalı doğrulama sistemleri kullanılmaktadır. Böylece güvenlik katmanlarını etkin olarak kullanan kişiler, herhangi bir risk yaşamadan istediği şekilde kripto para alım ve satımını yapabilmektedir.

BtcTürk Müşteri Hizmetleri

BtcTürk ile iletişim kurmak isteyenler için kişilerin kullanabileceği bir telefon numarası bulunmamaktadır. Kişiler, sistemdeki canlı destek adresini ve formunu kullanabilir. Destek maili destek@btcturk.com, destek talep formu için ise sistemde yer alan form kullanılabilir. Hızlı bir şekilde dönüş sağlayan müşteri destek hizmetleri birimi ile ihtiyaç duyulan konularda kolay ve hızlı bir şekilde destek sağlanabilir.

BtcTürk’ten Binance Bitcoin Transferi Nasıl Yapılır?

Sistemde kişilerin işlem yapabilmesi adına iki farklı seçeneği bulunmaktadır. İlki, gerçek para ile hesaba para göndermek, diğeri ise diğer sanal cüzdanlar üzerinden BtcTürk cüzdanına transferdir. Böylece elde edilecek varlıklar üzerinden çeşitli alım ve satım işlemleri yapılmaya başlanabilir. Kullanıcılar için sistemde en çok merak edilenlerden birisi de BtcTürk’ten Binance Bitcoin transferidir. Bu transfer işlemlerinde Binance üyeliği alınarak Bitcoin için cüzdan adresinin alınması gerekir. Ardından ise BtcTürk Bitcoin adresi üzerinden Binance’de kayıtlı olan cüzdana istenen tutar gönderilebilir. Sistemde yapılacak işlemlerin ardından kolay bir şekilde aktarım sağlanabilir.

BtcTürk Nedir, Nasıl Kayıt Olurum? yazımızı okudunuz. daha önceki yazımızda da binance ilei ilgili detayları paylaşmıştım. Bu içerikler ile ilgili olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi bizimle paylaşın. Kripto para ile ilgili diğer içeriklerimize göz atmayı unutmayın.

76 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.