Nokia katlanabilir telefon projesi üzerinde çalışıyor.

Nokia katlanabilir telefon

Haberler Teknoloji

Nokia katlanabilir telefon projesi üzerinde çalışıyor. Nokia telefonları ile ilgili haberlerin genellikle güvenilir bir kaynağı olan Nokia Anew, HMD Global’in son dört yıldır yürüttüğü bir proje olan Nokia Mobile’ın durumunu tanımlayabilecek bilgileri tweetledi.

Gelen bilgiler Nokia katlanabilir telefon için ne diyor?

Kaynaklarına göre, katlanabilir Nokia telefon projesi hala hayatta ve geliştiriliyor.

Bu, yakında Nokia logolu katlanabilir bir akıllı telefon göreceğimiz anlamına geliyor. Nokia Mobile’ın böyle bir cihazı geliştirmek için hala finansal güce sahip olduğunu duymak güzel.

Nokia katlanabilir Telefon ismi ne olacak?

Umarım Nokia Anew, katlanabilir akıllı telefonda başarılı olur ,elde edilen görüntülere göre katlabilir olacak telefon ismi ise Nokia 2720 Fold olacak.

Katlanabilir telefonları şu anda en güçlü akıllı telefon üreticileri üretmeye çalışsa da bu telefonlar çok pahalı ve nazik. Hassas olmaları onları sadece kısıtlı kulanım alanı sunuyor, örneğin gösteriş.

Katlanabilir telefonlar ne kadar kullanışlı?

Huawei Mate X’leri cebinizde veya çantanızda tutmak oldukça sorunludur. Çünkü ekran muhtemelen katlanabilir ekranın üstünde bulunan koruyucu plastik katmanın yumuşaklığı nedeniyle çökecektir.

Kullanılabilir tek katlanabilir akıllı telefon şu anda Motorola Razr, ancak bu telefon yetersiz ve aynı zamanda pahalı.

Nokia Mobile, Nokia Communicator‘ın tasarımını veya tasarımını izleyecekse, ekranın dayanıklılığı geliştirilebilir. Ancak soru, telefonun menteşeleri veya içindeki tozla ilgili herhangi bir sorun olmadan ne kadar sürecek.

Ne zaman üretimi gerçekleşir?

Nokia katlanabilir telefon projesi üzerinde çalışıyor ve şimdilik, işler kulağa hoş geliyor. Telefon seri üretim aşamasına geçerse, SARS-CoV-2 hastalığı durulursa, bunu görmek için mümkün olan en iyi ihtimal MWC21 teknoloji festivalinde olacaktır.

Kaynak: https://nokiamob.net/2020/05/29/nokia-foldable-phone-project-is-still-alive/

74 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.