Apple Watch 7

Apple Watch 7 , cihazın birkaç yıl önce kuruluşundan bu yana Apple Watch tasarımını gerçekten kurcalamıyor. Buna karşılık, apple watch 7 çevreleyen hype ve entrika bir sürü olmuştur . Raporlara göre, yeni nesil Apple Watch, yuvarlak köşelerin düz kenarlarla yer bırakan yepyeni bir tasarıma sahip olacak. Dahası, Apple Watch Serisi’nin daha düz bir ekrana sahip olacağı ve 41mm ve 45mm seçenekleriyle geleceği bildiriliyor.

Ancak yeni tasarım, uzun süredir bekleyen Apple Watch meraklıları için bazı baş ağrılarına neden olabilir. Henüz kesin bir şey yok, ancak söylentilere göre Series 7 modelinde daha büyük Apple Watch şasisi mevcut ve bu Apple Watch bantlarını uyumsuz hale getirecek. Apple neden şimdi grupları değiştirsin ki?

Eski Apple Watch gruplarınız uymayabilir

Bu özel söylenti bize notlu sızıntıcı Max Weinbach’tan geliyor. Geçmişte Weinbach, Apple’ın yaklaşan ürün planları hakkında doğru raporlar aktardı. Weinbach, Twitter’dan yaptığı bir paylaşımda şunları aktardı:

Fwiw Bir Apple mağazası çalışanından artık 40 /44mm bant alamayacaklarını duydum ve yeni Apple saatin eski saatlerle uyumlu olmayacak farklı bantlar kullanmasını bekliyorum.

Yine, Weinbach daha önce doğru Apple söylentilerini ifşa etti, bu yüzden bu küçük haber kesinlikle dikkat etmeye değer.

Ayrıca, Apple Watch 7’nin daha büyük olacağına dair güvenilir raporların ortasında, mevcut Apple Watch bantlarının uymayacağı fikri akla yatkındır. Aynı zamanda, Apple’ın mevcut tüm Apple Watch bantlarını uyumsuz hale getiren yeni bir Apple Watch düşürmesi kesinlikle kullanıcı dostu görünmüyor. Bazı Apple Watch meraklıları, mevcut saat bantlarının önceki modellerdeki kadar sorunsuz olmasa da yaklaşan Apple Watch’ta çalışacağını belirtmiştir.

Apple Watch 7 Eylül’de sunulmayabilir

Apple genellikle Eylül ayında yeni Apple Watch modellerini piyasaya sürmez. Apple Watch 7 bu kuralın bir istisnası olabilir.

Nikkei Asia tarafından hazırlanan bir rapora göre, Apple Watch Series 7 ile ilgili bazı üretim sorunları var. Özellikle, Apple’ın üretim ortağı “tatmin edici üretim performansına ulaşmada kritik zorluklarla karşılaştı.”

Üretim zorlukları büyük olasılıkla Apple’ın yepyeni saat tasarımından kaynaklanıyor. Yeni form faktörünün yanı sıra, yeni saatin yeni bir ekran teknolojisi içerdiğini hatırlayın. Özellikle, ekranın kendisi önceki modellere göre ön cama daha yakın olacaktır.

Tahmin edilebilir bir şekilde, Apple üretim sürecindeki herhangi bir bükülmeyi ortaya çıkarmak için “24 saat” çalışıyor.

Bu noktada seri üretimin ne zaman başlayacağına dair bir işaret yok. Buna karşılık, Apple Watch 7 sürümünün gecikmeli olma ve sonunda geldiğinde tedarik kısıtlı olma olasılığı yüksek.

74 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.