Oppo Reno3 Pro 5G

Oppo Reno3 Pro 5G,Oppo, çok ince cihazlar yapma geleneğini takip eden yeni bir akıllı telefon olan Reno3 Pro 5G’yi lanse etti. Sadece 7.7 mm kalınlığında lens dahil değil, “fiyat segmentindeki en ince çift modlu 5G telefon olabilir”, VP Brian Shen’in bir tweetine göre (dual-5G, gerçek 5G “bağımsız” özelliğini destekleyebileceği anlamına geliyor ). Ayrıca, ön ve arka kısımlarında eğimli bir cam ekran ve üstte ve yanlarda neredeyse hiçbir çerçeve bulunmuyor.

İnce bir cihazın pop-up kamerası olması muhtemel değil (aynı zamanda ünlü bir Oppo özelliği), ancak sitede merkez kamerası yok. Bununla birlikte, görüntü sol tarafta rahat bir şekilde kırpılır, yani Samsung Galaxy S10’da bir köşe delgisi kamerasına sahip olabilir. Ayrıca, son telefonlarda gördüğümüzden daha temel bir arka kamera kurulumuna sahip olabilir.

Oppo Reno3 Pro 5G ne zaman satışa çıkacak

Her ne kadar Oppo Reno3 Pro 5G oldukça çekici olsa da, çekici ve taşınabilir bir telefon olmakla birlikte, ABD’ye ulaşması muhtemel değildir. Bununla birlikte, Oppo’nun EE, Swisscom ve diğerleriyle yaptığı 5G ortaklıkları göz önüne alındığında Avrupa’da satışa çıkabilir. Türkiye satışı da kesin değilken,ama Türkiyede satılması büyük bir olasılık. Fiyatlandırma veya uygunluk hakkında henüz bir bilgi yok.

69 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.