iphone 12 pro max

iPhone 12 Pro Max Sızıntısı Ortaya Çıktı. Apple’ın bir sonraki amiral gemisi olan akıllı telefonuortaya çıkması aylar sürebilir, ancak bu, en son premium iPhone 12 Pro Max’in sızıntıların yayılmasını engellemedi.

XDA’nın Max Weinbach ve EverythingApplePro tarafından paylaşılan görüntüler, iPhone 11 Pro Max‘in daha küçük çerçeveler ve çentik ve arkadaki dört kamera gibi bir takım iyileştirmeler olduğunu ortaya koyuyor. Daha ince çerçeveler sayesinde, ekran, toplam boyutun karşılaştırılabilir olmasına rağmen, geçen yılki İphone 11 max modelinden daha büyük olacak.

CAD’in sadece yüzde 70’inin tamamlanmış olduğunu ve temel ekran ve şasi “doğru” olsa da, kamera kurulumunun “güvenlik önlemi” olarak yanlış olduğunu belirtmek gerekir. Çıkıntı açısından, kamera darbesi iPhone 12 Pro Max ‘de iPhone 11 Pro Max’de olduğu kadar büyük olmayacak ve bu açıdan yeni iPad Pro’ya daha benzer olacak.

Gövde iPhone 11 Pro Max’den daha uzun ve biraz daha geniş, ancak sadece 7,4 mm daha ince olacak. Daha önce bildirildiği gibi bir liDAR sensörü de içerecek gibi görünüyor.

Ses düğmesi ve güç düğmesi, SIM çıkışı telefonun diğer tarafına çevrilmişken, daha büyük boyutlara izin vermek ve ahizeyi tutmak için rahat tutmak için biraz aşağı doğru indirilmiştir. Bunun, mantık kartı yerleşiminin ve kare pilin dahili olarak yeniden düzenlenmesi nedeniyle yapılması muhtemeldir. Artık akıllı kart konektörü genellikle SIM kart girişinin yerleştirileceği yere yerleştiriliyor. Bu Apple Pencil uyumluluğu veya başka bir aksesuar için olacak, bunu henüz bilmiyoruz.

Bu yüzden iPhone 11 Pro Max üzerinde birçok yeni ve geliştirilmiş özellik var ve şüphesiz ortaya çıktıkça daha fazla özellik detayı göreceğiz.

İphone 12 pro max

72 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.