30 Fütüristik Telefon

30 Fütüristik Telefon

Haberler Teknoloji

30 Fütüristik Telefon, Cep telefonu iş en hızlı büyüyen sektörlerden biridir. O kadar uzun zaman önce, Nokia 3310 sadece temel fonksiyonları ile: arama, kısa mesaj ve sadece katlanılabilir Yılan oyunu ile popüler telefondu. Ancak o tarihten bu yana önemli bir ilerleme kaydedildi. Şimdi temel işlevi aşan telefonların çok çeşitleri var, örneğin akıllı telefonlar, GPS, video konferans vb uygun sosyal medyaya bağlanmak için izin verir.

Sırada ne var? Bir sonrakinden ne bekleyebiliriz? Önümüzdeki 10 yıl içinde satışa sunulacak yeni nesil telefonlar? Yeni cep telefonlarında inşa edilecek birkaç özelliklerinden bazıları OLED ekran ve esneklik katlanabilir yönünde gelişmeler olacak.

Bu makalede size bir göstermek istiyorum. Son derece yaratıcı ve ilginç fütüristik telefonlar listesini sunacam.

30 Fütüristik Telefon

Kyocera’nın Esnek, Katlanabilir Telefon Konsepti

Kyocera’nın EOS katlanır konsept telefonu esnek bir OLED ekran, bir cüzdan veya debriyaj-çanta benzeyen bir şey içine bir kabuk onun formunu değiştirerek.

Motorolla Piccolo Konsept Telefon

Bu, Piccolo Konsept 1 cep telefonu Motorola tarafından tasarım ilham aldı, kesinlikle kadınlara hitap edecek çekici ve şık bir tasarıma sahip.

motorolla piccolo

Multimedya Konsept Telefon

Tasarımcı Jakub Lekeš, konseptiyle telefon tasarımının sınırlarını zorlamaya çalışıyor. Bu telefon birçok yararlı özelliklere sahiptir. Bir sürgülü dokunmatik ekran QWERTY klavye ekranın altında gizli ve bir 4.3 megapiksel otofokus kamera ile dijital yakınlaştırma yapılabilmesi. En ilginç özelliği çalışan parça gösteren telefonun tarafıdır.

multimedia konsept telefon

LG Traveler Konsept Telefon

Andrew Zheng tarafından tasarlandı, çekici görünüme sahip telefon dokunmatik ekran ve fiziksel düğme tuş takımı ile ince bir kaydırıcı bulunuyor. LG Traveler telefonun alışılmadık şekli daha iyi kavrama için oluşturuldu ve bu yönü ile ön plana çıkarılmaya çalışılmış. Kauçuklar sayesinde yanlardan daha iyi kavrama sağlanabiliyor.

lg traveler

Eclipse Intuit Telefon

Eddie Goh tarafından Eclipse Intuit telefon olarak tasarlandı. Cep telefonlarımızdan beklediğimiz tüm temel özelliğe sahiptir: düzenleme ve dahili yazılıma sahip güçlü 5 megapiksel kamera resim yükleme fotoğraf albümü, dokunsal geribildirim ve güzel bir büyük dokunmatik ekran ön ve orta ile slayt-out dokunmatik klavye. Bu konsepti benzersiz kılan şey, telefonun bazı kısımlarının, her türlü ışığa maruz kaldığında pili şarj etmek için kimyasal olarak esaslı ince bir güneş zarından yapılmış olmasıdır.

eclipseintuit

Kambala Kulak Telefonu

Kambala bir dönüşür bir cep telefonu Kulaklık de öyle. Pop orta parça ve kulaklık klip dışarı pings; Bunu kulağına bağla ve telefon-kulaklık var! Tüm elektronik bileşenleri barındıran çok katmanlı Polimer yapımında kullanılır. Bol sensörlü sürekli fleksi ekran yüzeyi oluşturur ve telefonun içindeki görüntüyü dışa aktarabilme yeteneğine sahiptir.

earphone

LG Flutter Konsept Telefon

LG Flutter bir gelecekte özellikli olmak için bir fırsat olacak Blockbuster Film. Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi cihaz bir fan gibi açılır ve radikal bir şekilde kaydırılan esnek bir OLED dokunmatik ekrana sahiptir.

lg flutter

Nanokia

Tasarımcı Mac Funamizu, nokia Aeon’u kendi sahip olmak istediği bir telefon tasarlamak için çizdi. Apple’ın standart livery ile tamamlandı. Nondescript dokunsal geri bildirim teknolojisi kullanılarak, yüzeyi farklı amaçlara uyum sağlarken, e-mürekkep ekranı telefonu Grafikve bilgi.

nanokia

Mobil Komut Dosyası

Bu telefon/dizüstü bilgisayar küçük bir ön dokunmatik ekran ve ahizenin içinde daha büyük bir ekran alar. İkincisi dışarı çekilebilir ve bir mini içine cihaz dönüm daha büyük bir ekran haline Dizüstü. “Mobile Script” cep telefonu bir güç şarjı gerektirmez. Kılıfı, Güneş ışığını telefon beslemeniz için enerjiye dönüştüren nano bir malzemeyle kaplıdır.

mobile script

NEC’nin “Tag” Telefon Konsepti

NEC’den ilginç bir konsept Tasarım, Bu Tag Soft-Shell Cep Telefonu cebinizde bir telefon taşıyan ne kadar hantal olabilir gösterir. Kauçuk “şekil ezberleme” malzemeden yapılmış, etiket viraj ve komutunu bükmek olacaktır.

nec tag concept phone

LG Helix Bilezik Telefon

Tasarımcı Rob Luna bir LG konsepti yarattı Telefon Helix, aynı zamanda sahibinin bileğine takılan bir tokat bilezik olarak kullanılabilecek bir cihaz denir. LG Helix esnek devreler ile birlikte geliyor, dokunmatik ekran ve konsept cihaz kauçuk ve siyah paslanmaz çelikten yapılmış. Bir manyetik şarj cihazı ile, kemer için yakışıklı takabilir ve cep telefonu kadar güç için kullanıcı tarafından üretilen kinetik enerjik enerjiyi kullanabilirsiniz.

Motorola Serçe

Motorola Motorola Sparrow yeni bir kavram ile geldi. Perakende mağazalarına mobil satış noktası sağlamak için tasarlanmış bir konsept. Motorola Sparrow, hepsi bir araya gelen bir cihazdır. Tarayıcı, RFID, satış noktası (POS) sistemi, iletişim ve kredi kartı okuma yetenekleri. Dokunmaya duyarlı alanlar ile donatılmış, Motorola Sparrow ön ve arka kolay gezinmek ve kullanımı yapar.

motorolla sparrow

Yuxa Çevre Dostu Malzemeler gönderen

Meksikalı tasarımcı Veronica Eugenia Rodriguez Ortiz Yuxa giyilebilir cep telefonu konseptini yarattı. Bu bir çevre dostu telefon featuring bir Oled ekran ve şarj edilebilir pil, artı yenilikçi bir iletişim aracı.

Bilezik Telefon Konsepti

Tasarımcı Tao Ma bir bilezik görünüyor var inanılmaz farklı bir konsept telefon tasarladı. Parlak gizmo bir mesaj aldığınızda titreşir ve Okuma bilekten bileziği çıkararak ve değerli görünümlü tuşlarına basarak metin.

bracelet phone

Nokia 888 Cep Telefonu

Yeni Nokia konsepti – Nokia 888. Sıvı kullanıyor. Pil, konuşma tanıma, esnek dokunmatik ekran, çevre anlamak ve ayarlamak sağlayan dokunmatik vücut kapağı.

nokia888

Mavi Arı Telefon

Kingyo tarafından oluşturulan başka bir fütüristik akıllı telefon. Mavi Arı çok ilginç bir cep dili Arabirim aynı zamanda çekici.

blue bee phone

Relexer Cep Telefonu

Tasarımcı Lu Yin “Relexer” adında bir cep telefonu tasarladı. Adından da anlaşılacağı gibi aynı zamanda sağlık gözden geçirmek için tıbbi bir araç olarak işlev Kullanıcı. Bir bilezik gibi bilek etrafında takılabilir bir termometre entegre, cep telefonu vücuttasıcaklık ve diğer ciddi tutarsızlıklar ölçer.

HTC 1

Konsept tasarımcısı Andrew Kim HTC tasarladı 1 premium bir Android cihaz olacak. Bu telefona güç eklemek için işlenmiş pirinç kullanmak için tasarlanmıştır. Kavramın bazı önemli özellikleri şunlardır stereo hoparlörler (telefonun üst ve alt kısmında bulunan), aslında kasa alt kısmı olan bir kickstand, ve şarj ederken telefonun yüzeyinde mikropları öldürür dahili UV ışık yüce kavramı.

htc1

Nokia Morph Cep Telefonu Konsepti

Morph, gelecekteki mobil cihazların nasıl gerilebilir ve esnek olabileceğini gösteren bir kavramdır ve kullanıcının mobil cihazlarını kökten farklı şekillere dönüştürmesine olanak tanır. Bu nihai işlevselliği gösterir Nanoteknoloji esnek malzemeler, şeffaf elektronik ve kendi kendini temizleyen yüzeyler.

nokia morph

Sonraki Kavram

Next bir hepsi bir bir, James Zhang tarafından tasarlanan esnek akıllı cihaz, bu varsayar uygulamaya uyacak şekilde formunu morph olabilir. OLED dokunmatik ekran teknolojisini E-kağıt esnekliği ile birleştiren bu cihaz cep telefonu, bilgisayar, multimedya oynatıcı, saat, fiziksel avatar vb. dönüşebilir.

enQ Siemens Konsept Telefon

Son BenQSiemens’in elinizin etrafını saran konsept telefonu.

benq snake phone

LG’nin Katlanır Telefonu

Bu Hifi konsept kulaklık bize bir cep telefonu kullanarak yepyeni bir yol verir. Bu kulaklık müzik zevk ve hareket ederken bile aramak için katılmak için baş sarılmış olabilir tuhaf bir dokunmatik ekranlı telefon.

lg folding

Mooon konsept telefon şık, büyük ve güzel bir dokunmatik ekrana ve tabii ki bir kameraya sahiptir. Mooon’un özelliği, bu telefonun altında Bluetooth kulaklık, ihtiyacınız olduğunda çıkarılabilir.

mooon concept

Nokia Kinetik Konsept Tasarımı

Yaratıcı tasarımcı Jeremy Innes-Hopkins Nokia Kinetik adlı ilginç bir konsept telefon vardır. Telefonun tabanında bir elektromıknatıs sağlar Ağırlık bir çağrı alırken telefonun ayağa kalkmasına neden olan değiştirilmelidir.

nokia kinetic

LG Exo Akıllı Telefon

Benjamin Lotte tarafından tasarlanan LG Exo Smartphone hassas iç korumak için yüksek mukavemetli polimer dış iskelet ile iyi görünümlü bir telefon Bileşen. Dış cilt ergonomigeliştirmek ve gücünü artırmak kauçuk yapılır. Cilt rengini istediğiniz renge kolayca değiştirebilirsiniz.

Philips Akışkan Esnek Konsept

Brezilyalı tasarımcı Dinard da Mata tarafından tasarlanan Philips Fluid Smartphone, çocukların 90’larda taktığı “Slap Wrap” tokat bileziklerinden birine benziyor. Esneklik geleneksel akıllı telefonlar farklı kılan bir şeydir. OLED’den yapılmış, ekstra eklerken bir akıllı telefonun tüm özelliklerini kullanılabilir tutabilirsiniz Avantaj bir bileziğe dönüşme.

Deniz Kuşu Konsepti

Seabird Mozilla Labs konsept telefon. Seabird entegre Pico dahil serin özellikleri ile dolu bir konsept telefon Projektör sanal bir klavye yi yansıtmak için kullanılabilir.

seabird concept

Nagisa Telefon Konsepti

Cool telefon konsepti tarafından Mac Funamizu, ne kadar. Bu akıllı telefon bazı inanılmaz özelliklere sahiptir. Dalgalı bir deniz yatağı ve ekran görünümünü veren dented tuş takımı neredeyse 180 derece döner şekilde tasarlanmıştır.

nagisa phone

Cam Telefon Konsepti

Cam telefon konsepti de tarafından oluşturulur Tasarımcısı Mac Funamizu.

glass phone

DYA Telefon: Yeni Bir Konsept

Bu yeni DYA telefon dünya kaydırıcısı için yepyeni bir anlam getiriyor. DYA telefon kullanan benzersiz bir tasarıma sahiptir Diyagonal kullanılmadığında kesin ve kompakt hale gelir. Ama ihtiyacınız olan diğer temel fonksiyonlar için yeterince büyüktür.

dya phone

30 Fütüristik Telefon inclemesi yaptık yazımızı beğendiyseniz aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Sosyal medya mecralarında bizi takip edebilirsiniz.

kaynak: hongkiat

84 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.