iPhone 15 Pro

Kaynak: 4RMD

iPhone 15 Pro konsepti

Olası özellikler

  • Yeni bir iPhone 15 Pro konsepti, 2023’te ne satın alabileceğimizi hayal ediyoruz ve bu çok etkileyici görünüyor.
  • 4RMD tarafından oluşturulan konsept, arkada bulunan hem ekran hem kamera sahip bir çıkıntıya sahip iPhone tasarımı sunuyor.

 iPhone 13‘ün sadece birkaç aylık olduğunu ve iPhone 14’ün bir yıl uzakta olduğunu biliyoruz . Peki ya iPhone 15 Pro ne zaman piyasada olacak? Kulağa çok hoş geliyor, değil mi? Görünüşe göre oldukça havalı görünüyor – bu yeni iPhone 15 Pro konsepti yazımız 4RMD’nin tahmininiden oluşan bir tasarımı kapsıyor..

Bunu okuyacağınız özellikler iPhone 13’e büyük ölçüde benzeyen bu iPhone 15 Pro konsepti, yalnızca iPhone 14 için söylendiği gibi sadece daha iyi bir kamera değil, aynı zamanda kamera sistemi olarak da işlev gören garip bir ikincil ekran düzenlemesini hayal ediyor.

Daha detaylı görmek için bu videoyu izleyin!

Burada yer alan özelliklere bir göz atalım. Bu yeni ekran görünüşe göre 240Hz’de çalışıyor. Ekran İçi Dokunmatik Kimlik(parmak izi tarayıcı), her zaman açık olan bir ekran bileşeni olarak ekrana gömülü şekilde geliyor. Arka ana kamera 40 megapiksellik bir kamera olduğu görünüyor.

Yine de, arka görüntü gerçekten ilginç hale geliyor. İlginç ötesi aslında.

Endüstride bir ilk olan teknolojisi ve yenilikçi mekanizması sayesinde, Kameralar ve İkincil Ekran arasında yalnızca bir dokunuşla geçiş yapın (Kamera panelleri içeride hareket eder ve yerine ikinci bir ekran gelir). İkinci ekran ile telefonunuz kapalıyken bile özelliklerin çoğuna sahip olabilirsiniz (Her Zaman Açık Ekran, Bildirimler, Pil durumu, Müziği Kontrol Et, Aramaları cevapla ve daha fazlası..).

İçimdeki yaşlı adam zaten o anahtarlama mekanizmasının arızalanmasından endişeleniyor ama bunu bir dakikalığına geçelim. İkincil bir ekran ne kadar havalı olurdu?

Kuşkusuz, şimdiye kadarki en iyi iPhone’u henüz yeni aldık ve iki yıl ileriye bakmak biraz fazla abartılı olabilir. Fakat bu tasarım iPhone 15 Pro parçası olabilecek parçaları detayladırmya çalışmış. Ayrıca hayal etmekten zarar gelmez, değil mi?

iPhone 15 Pro piyasaya sürüldüğünü farz edersek bu renklerden hangisini seçeceğinize siz karar verin.

75 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.