samsung-galaxy-s20

Galaxy S20’nin sızan Görüntü ve Özellikleri

Teknoloji Haberler Samsung

Galaxy S20’nin sızan Görüntü ve Özellikleri. Galaxy S20’nin söylentileri harika görünüyor, İşte Samsung’un yeni telefonu:

Samsung’un bir sonraki amiral gemisi telefonu kasvetli olabilir

Samsung Galaxy S10, S11 olarak adlandırılmadığı sürece Galaxy S20’de büyük bir revizyon alabilir.

Söylentiler doğruysa, daha önce Galaxy S11 olarak bilinen Galaxy S20 , arkada cesur bir tasarıma ve içindeki güçlü özelliklere sahip bir telefon canavarı olabilir . Sızıntılar ve raporlar, Samsung’un Ambalajsız etkinliğinde 11 Şubat’ı görmeyi umduğumuz habersiz telefonun, geniş, keskin bir ekran ve büyük bir 5.000 mAh batarya ile birlikte dört adede kadar arka kameraya (biri 108 megapiksel ile ) sahip olacağını tahmin ediliyor. Kulağa etkileyici geliyor.

Şimdiye kadar, Galaxy S20’nin en önemli özellikleri olan 5G hızları, işleme süper güçleri ve kamera ilerlemeleri – dedikodularla uyumlu. Şimdi size olsun ya da olmasın, Galaxy S20’yi benim için zirveye çıkarmaya yardımcı olabilecek daha küçük bonus ayrıntılarını vereceğim.

Güvenli yüz kilidini açma

Söylemekten korkmuyorum: Samsung’un Galaxy S10’dan kesilmiş iris kilidini açma özelliğini özlüyorum. Mükemmel değildi ve şikayet ettim, ancak parmak izi okuyucusuna iyi bir alternatifti ve mobil ödemeler için yeterince güvenliydi, bu da herkes için önemli.

Galaxy S10 ve Note 10’un ekran içi parmak izi okuyucusunun olduğundan daha doğru olacağını ve iris taramasının gitmiş olması önemli olmayacağını ummuştum.

Güvenlik

Ancak bu deneyimi Apple’ın sürekli gelişen Face ID’si ve Pixel 4’teki mükemmel yüz kilidi ile karşılaştırın , Samsung’un telefonlarını daha da ileriye götürme şansı olduğu açık. Galaxy S20’nin Qualcomm’un yeni ve geliştirilmiş ekran içi parmak izi okuyucusunu kullanabileceğini beklesem de, aynı telefonda iki biyometrik kilit açma yöntemine yer var.

Ekran

Kavisli ekran telefonları muhteşem görünüyor. Sürükleyici ve görüntüleri pop yapıyorlar. Ancak bunları uçtan uca ekranlarla birleştirdiğinizde, elinizi telefona kaydırırken elinize yanlışlıkla ekrana dokunmak için çok az veya hiç tampon vermeyen büzülmüş bir çerçeve ile sarılırsınız.

Samsung’un yanlışlıkla dokunuşlarla savaşmak için yazılımı var, ancak sadece o kadar ileri gidebilir. Sadece telefonu tutarak demek istemediğim bir şeye sürekli basıyorum. Ekranın kenara bu kadar yakın olması, imlecinizi ekranın düştüğü tehlikeli bir viraj boyunca dokunduğunuz anlamına da gelir. Kalemi kullanıyorsanız, şelalenin hemen kenarından koşmak kolaydır.

Samsung için kavisli ekran Galaxy telefonlarının öne çıkmasına yardımcı oluyor, ancak şimdi çerçevelerin ve sınırların etkili bir şekilde geçmişte kaldığı için daha iyi bir çözüme ihtiyacımız var. Umarım Galaxy S20’de bir tane vardır.

Bunu “kesinlikle gerçekleşmiyor” altında dosyalayın. Özel kulaklık girişi kaybolup gittiğini biliyorum ve nedenini de anlıyorum. Samsung, daha fazla sensör veya daha büyük bir pil için kullanabileceği bir alan oluşturmak için Galaxy S20’nin içinde bu şekilde çalışmak istiyor.

Note 10 Plus’ta hızlı şarj işleminin tamamlanması asla bir saatten fazla sürmüyor . Belki Galaxy S20’de daha uzun olacak. Kulaklık seçimim ne olursa olsun aynı anda şarj etmek ve dinlemek güzel olurdu.

Kamera

Galaxy S20’nin sızan Görüntü lere göre,Galaxy S20’ye ait olduğu söylenen bu kamera montajı, ince bir şey değil.
XDA Geliştiricileri
Gömme kamera montajı (evet, muhtemelen daha kalın bir gövde anlamına gelir)

Fotoğraf sızıntıları ve söylentiler doğruysa, tüm Galaxy S20 modellerinde geniş, dikdörtgen bir kamera dizisi olacaktır. İPhone 11 veya Pixel 4’e benziyorsa, kameralar garip bir şekilde ortaya çıkabilir.

Çıkıntılı bir kamera montajı asla iyi görünmez ve telefon bir kılıf olmadan düşerse lensleri kırılma ve çatlama riskine sokar. Çatlak bir lens fotoğraflarınızın kalitesini düşürebilir.

Galaxy S20’nin sızan Görüntü lerine göre tıknaz bir kamera modülüne sahipse, bu alanın telefonun geri kalanıyla biraz daha uyumlu olmasını sağlamak için hemen hemen otomatik olarak bir kasaya ihtiyacınız olacak. Biraz daha kalın bir telefon gövdesi potansiyel olarak aynı etkiyi elde edebilir.

Galaxy S10 Lite’ın kamera montajı, Galaxy S20’ye gelmek için tasarımları ima edebilir.
Android stokuna çok daha yakın olan soyulmuş bir kullanıcı arayüzü

Samsung, şirketin yazılım kaplamasını basitleştirmeyi amaçlayan One UI 2 adlı Android için yeni bir arayüz katmanına zaten sahip. Samsung da dahil olmak üzere birçok telefon üreticisi, telefonlarına farklı bir görünüm ve his vermek için kendi kullanıcı arayüzlerine sahip olmayı tercih ediyor.

Ne yazık ki, Android’den daha fazla kullanıcı arayüzü ne kadar çok olursa, örneğin Android 10 gibi yazılım güncellemelerini test etmek o kadar uzun sürer. Bu, Galaxy S20 gibi Samsung telefonlarının, Google’ın yazılım güncellemelerini rakiplerinden çok daha sonra almaya devam edebileceği anlamına geliyor.

Android 10’da sistem genelinde karanlık mod gibi heyecan verici yeni Android özelliklerini bekleyen dişlerinizi taşlarken sabır kaybetmek kolaydır.

Aşağıda Galaxy S20’nin sızan Görüntü lerine göre bazılarını ve şimdiye kadarki en iyi söylenti Galaxy S20 özelliklerinin daha geniş koleksiyonunu burada bulabilirsiniz. Aşağıdaki yorumlar bölümünde kendi istediğiniz özellikleri yazabilirsiniz.

Muhtemel Özellikler:

Üç telefon boyutu: 6.2, 6.7, 6.9 inç
5G hızları
108 megapiksel sensör ve 5x veya 10X optik zoom dahil dört adede kadar arka kamera
Qualcomm Snapdragon 865 işlemci
En gelişmiş model için 5.000 mAh pil 
72 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.