4bcf10edf0ad9b6c5a15d7fc36512a13

Instagram hikayeler bölümüne bir özellik daha!

Teknoloji

Facebook’un sahibi olduğu Instagram’ın hikayeler bölümü noktasında özellikler durmak bilmiyor. Instagram hikayeler bölümüne “Focus” özelliğinden sonra bir özellik daha geldi. 5ae0358b0f25431844fafcac

Instagram, hikayeler konusunda getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekledi. Gelen yeni güncellemeyle Instagram kullanıcıları, hikayeler bölümüne birden fazla fotoğraf ve video yükleyebilecek. Bu güncelleme öncesinde de kullanıcılar bu işlemi yapabiliyordu. Ancak, her fotoğraf veya video için aynı işlemin tekrarlanması gerekiyordu. Şimdiyse bu durum ortadan kalktı. 

5ae0358f0f254325ac967f74

Instagram kullanıcıları artık tek bir işlemle en fazla 10 adet olmak kaydıyla hikayeler bölümüne fotoğraf veya video ekleyebilecek. Hikayeler bölümüne eklenecek olan yeni bir buton sayesinde gerçekleşecek olan bu işlemde, fotoğraf ve videoların sırası ise seçim önceliğine göre hazırlanacak. Yalnız, bu özellik şimdilik sadece Android kullanıcıları için sunulmuş durumda. Önümüzdeki haftalarda da iOS kullanıcıları için bu özelliğin sunulması bekleniyor .

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.