HAKKIMIZDA

Hakkımızda: 20 yıla yakın bilgisayar ve teknoloji alanlarında araştıran inceleyen ve hala da devam eden, meraklı bir kişiliğe olan Enes. Hobi olarak uğraştığı web tasarım ve kişisel olarak devam ettiği favorim.net web sayfasında blog tadında paylaşımlar yapmaktadır.

Asıl mesleği hazır giyim imalat ve toptan satış olsa da içinde bir ukde olarak kalan web ve bilişim ile boş zamanlarını değerlendirmektedir.

Enes 1981 Erciş/Van doğumlu olup, 1988-1996 yılları aralığında il ve orta okulu Erciş Yatılı ilk Öğretim Okulunuda tamamlamış, 1996-1999 Lise yıllarını Polatlı/Ankara İmam Hatip Lisesin de tamamlamış olup 28 şubat kararları nedeni ile istediği üniversiteye girememiş ve 2000 yılında İstanbul’a taşınarak iş hayatına atılmıştır.

Lise’den sonra tekstil ile başlayan çıraklık dönem ile beraber, üniversite açık öğretimi işletme bölümünü dışardan tamamlamıştı. 2004-2014 yılları arsasında hazır giyim satışı yapmak üzere yurtdışında/ Romanya’da ikamet etmeye başlayan Enes 10 Yıla aşkın bir süre ile Romanya da hazır giyim toptan satışına devam etmiş, 2014 yılında istanbul’a geri dönüş sağlamıştır.

Halen hazır giyim toptan imalat ve satışı ile uğraşmaktadır.

Ek olarak hobi olarak uğraştığı web yazılımı hizmete dönüştürerek gelir elde etme çabası gütmektedir.

Enes Altin İstanbul Zeytinburnu Web Tasarım ve Programlama – Armut armut member badgeMuhammed Enis Altin Web Tasarım ve Programlama