Katlanabilir iPhone Fold X

Katlanabilir iPhone Fold X Kalem ile gelecek

Apple Haberler Teknoloji

Katlanabilir iPhone Fold X Kalem ile gelecek, Apple şu anda olası bir bükülebilir ekrana sahip iPhone için testler yapıyor. Çalışmanın kapsamı görünüşe göre şu anda katlanabilir bir ekran sadece geliştirilme aşamasında. Apple cihaz üretimi için planlar yaptığı kesin. Yine de, katlanabilir bir iPhone çok olası görünüyor. Katlanabilir akıllı telefonlar önümüzdeki yıllarda amiral gemi olan telefonlar içinde en gözde kategori olması bekleniyor. Bütün büyük üreticiler 2025 yılına kadar bükülebilir bir portföyleri olması bekleniyor.

Apple görünüşe göre hem clamshell ve açılır kapanır ekran prototipler geliştiriyor. Bakalım Hangi cihaz Samsung Galaxy Z Flip telefona rakip olacak yakın zamanda göreceğiz. Bu da katlanabilir iPhone genç kullanıcılara yönelik çalışma olacağını söylüyor.

Katlanabilir iPhone Fold X Telefon mu Tablet mi?

Katlanabilir iPhone bir telefon-tablet hibrid bir tasarım olacak gibi görünüyor.Analiz firması Omdia’ya dayanarak gelen haberlerde, katlanabilir iPhone’un 7.3 ile 7.6 inç arasında bir OLED ekrana sahip olacağı öne sürülerek, bu ekrana katlanabilir bir görüntü nün katlanabilir bir şekilde sahip olacağını söylüyor. Daha da ilginci, raporda telefonun bir kalem desteği olacağını iddia ediyor. Apple Pencil şu anda herhangi bir iPhone telefon ile uyumlu değildi. Yani öyle görünüyor ki Apple’ın ilk katlanabilir cihazın aslında katlanabilir bir iPad olacağını düşündürüyor.

Gelecek olan yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 de bir dijital kalem ile uyumlu olacağı söyleniyor. Büyük olasılıkla Samsung, Apple için katlanabilir telefon ekranlar temin edecek, kalem entegrasyonu da sağlanacak.

Günün sonunda, bir şey söylemek için daha çok erken. Söylentiler katlanabilir bir iPhone için uzun bir süre çalışma içinde olacağı iddia göz önüne alındığında, 2023 senesi içinde lansmanı yapılamayacak görünüyor.

70 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.