motorola one hyper

Motorola One Hyper piyasaya sürüldü

Haberler Motorola Teknoloji

45W hızlı şarj, pop-up selfie kamera ve 64MP ana kamera ile Motorola One Hyper piyasaya sürüldü.

Motorola’nın yeni telefonu One Hyper‘ı ABD pazarlarında açıklandı ve Motorola en hızlı şarj teknolojisini ve 64 MP’lik bir kamerayı 400 dolara satışa sunuyor.

Motorola One Hyper Öne Çıkan özellikleri:

*Motorola One Hyper 400 $ ‘lık bir fiyata (yaklaşık 28.000 Rs) piyasaya sürüldü.
*One Hyper, 45W hızlı şarj sistemi için destekle geliyor.
* 64 megapiksel arka kamera ve açılır 32 megapiksel özçekim kamerası öne çıkıyor.

2019 sona eriyor ve yeni Razr ile Motorola akıllı telefon pazarında en büyük etkiye sahip olabilir. Ancak, yıl bitmeden Motorola, Motorola One Hyper biçimindeki uygun fiyatlı başka bir akıllı telefonla karşılaştı ve adından da anlaşılacağı gibi, Motorola’nın şimdiye kadar ürettiği en uç seri telefon. One Hyper, şirketin en hızlı şarj sistemini, ön ve arka tarafında Gece Görüşü olan en yüksek çözünürlüklü kameraları ve çentikten kurtulmak için bir pop-up mekanizması sunuyor.

Motorola One Hyper bir süredir sızıntı yapıyor ve çoğu birkaç ay önce zaten sızdırılmış. One Hyper, ince çerçevelerle birlikte en az bir ekrana sahip ilk Motorola telefonu. Telefon 6,5 inç ekrana sahip ancak yine de Full HD + çözünürlüğe sahip IPS LCD panel kullanıyor. Bu nedenle, burada süslü bir parmak izi teknolojisi yok, ancak Motorola parmak izi sensörünü arkaya kaydırdı ve etrafına bir LED bildirim halkası yerleştirdi. Çok havalı!
Arkada, tasarım biraz tuhaf ama panjurlar mutlu olacak. One Hyper arka tarafta çift kamera kurulumuna sahip, birincisi F1.9 lensli 64 megapiksel kamera, ikincisi ise Quad Pixel teknolojisine sahip 8 megapiksel 117 derecelik geniş açılı kamera. Pop-up mekanizmasında, piksel bölme teknolojisini de kullanan 32 megapiksel özçekim kamerası oturur. Hem ön hem de arka kameradaki dört piksel teknolojisinin kullanılması, Motorola’nın Gece Görüş özelliğini tüm kameralara getirmesine yardımcı oluyor.

Altında, One Hyper birkaç ay önce başlatılan One Zoom’a oldukça benziyor. Motorola, telefona 4GB RAM ve 128GB depolama alanıyla eşleştirilen Qualcomm Snapdragon 675 yonga setini verdi, ikincisi 1 TB’a kadar genişletilebilir. Stok Android 10 (yay!) Üzerinde çalışır ve hala çok yardımcı Moto Aksiyonları da alır. Telefon 4000mAh bataryayla büyüyor, ancak Motorola’nın meyve suyunun ıslahı olduğu şarj teknolojisi.

Bir Hyper, Motorola’nın Hyper Charging olarak adlandırdığı yeni bir 45W şarj sistemi alıyor. Yüzde 0-100 şarj süresi açıklanmadı, ancak Motorola telefonu yalnızca 10 dakika şarj ederek 12 saate kadar pil ömrü alabileceğinizi söylüyor. Ne yazık ki, şarj cihazı ayrıca satılır ve kutuda yalnızca 15W şarj cihazını alırsınız.
One Hyper şu anda yalnızca ABD’de satılıyor ve fiyatı 400 dolar (yaklaşık 2300 TL). Motorola, telefonu henüz TÜRKİYE dahil olmak üzere diğer pazarlara taşıma niyetini açıklamadı.

65 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.