exxen-hesap-acma

Exxen hesap açma nasıl yapılır? Exxen hesap açma, Öncelikle web üzerinden, ister masaüstü bilgisayar, laptop, tablet ve mobil cihazlardan giriş sağlayabiliyoruz. Diğer seçenek ise androidli cihazlar için Google Play, İphone’lar için de AppStore’dan Exxen uygulamasını indirebiliriz.

Acun ılıcalı imzalı yeni yeni Netflix tarzı bir medya platformu olan Exxen uzun süre önce bahsedilmişti. Exxen platformu yeni yılın ilkgünü yayın hayatına başladı. Ücretsiz üye oluşturabiliyoruz, 7 günlük ücretsiz deneme fırsatı veren Exxen sonraki süreçte abone olmaya zorluyor.

Exxen hesap açma?

Şunu öncelikle belirtelim ki, ne kadarda uygulmadan da yayın yapılacağı söylense de şimdilik uygulamadan açmak mümkün değil. Exxen üye olmak için Web üzerinden exxen.com adresini açmanız gerekecek.

Üyelik hesabı açalım

exxen nasil hesap acilir 1 scaled

Webden giriş sağlayınca 1.Seçenek: Ana ekranda “7 Gün Ücretsiz Kullan” seçeneği mevcut, ordan isim ve email adresini giriyoruz “7 Gün Ücretsiz İzle” Linkine tıklıyoruz. Bundan sonra üyelik sayfasına bizi yönlendirecek ve bizden bir kaç tane daha bilgi talebinde bukunacaklar.

2.Seçenek : sağ üst köşede “Üye Girişi” Butonu göreceksiniz, o butona tıklayınca karşınıza üye girişi sayfası gelecek.Bizim üyeliğimiz olmadığı için, “Yeni Hesap Yarat” seçeneğini tıklıyoruz ve bizi üye oluşturma sayfasına yönlendirecek.

exxen nasil hesap acilir 3 scaled

Üyelik Oluşturma sayfasına geldik. İlk sırda e-mail adresini giriyoruz, ikinci seçenekte unutamayacağımız en az 6 haneli bir şifre giriyoruz. Telefon numarası isteniyor, telefon numaranızı yazmanız mecburi değil. Telefon numaranız Olası şifre unutmanız  halinde size mesaj yolu ile şifre yenileme için isteniyor. Gizlilik politikasını okudum ve onaylıyorum ve iletişim izni kutucuklarına tik bırakarak onay verdikten sonra “Devam Et” Butonuna tıklıyoruz.

exxen nasil hesap acilir 2 scaled

Yeni gelen sayfada Karşımız iki seçenek çıkıyor. Aylık 9.9 TL reklamlı versiyonu, aylık 19.9 Reklamsız versiyon tercihi isteniyor, bize uygun olanı tercih edip devam ediyoruz.

exxen nasil hesap acilir 4 scaled

Bir sonraki sayfada ise kredi bilgileri isteniyor, kredi bilgilerini girip “Onayla ve Abone Ol” butonuna tıklıyoruz. Gelecek ekran ödeme onayı isteyecek ve akabinde üyelik oluşmuş olacaktır.

Exxen hesap açma nasıl yapılır? İle ilgili içeriğimizi okudunuz. Henüz platformun eksikleri çok ve gelişmeye müsait , uygulama olarak indiremememizin büyük bir eksiklik olduğunu söyleyelim. Hazırda olan diğer medya içerikli platformlardan daha iyi olduğunu söyleyemeyiz. Önümüzdeki süreçte Kendisini geliştireceğini umuyoruz.

68 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.