samsung galaxy s11

Samsung Galaxy S11’i görüntüleri sızdı.

Haberler Samsung Teknoloji

Samsung Galaxy S11’i görüntüleri sızdı.

Samsung Galaxy S11 Plus, sızan görüntülere göre iphone11 benzeri bir arka kamera tasarımı ortaya koymaktadır. İşte Samsung yeni telefonu nasıl göründüğü.

Samsung, Apple iPhone 11 ile düğme benzeri kamera lenslerine sahip kare kamera modülünü piyasaya sunması bekleniyor. Tartışmalı kamera modülü tasarımı, yeni Samsung Galaxy S11 sızan haberlere göre tasarımın kısmen de olsa özgün olduğu söylendi.

Gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy S11, CAD renderlerinde ve 360 ​​Derece videoda @Onleaks ve Cashkaro tarafından hayal edildi. Galaxy S11 kamera tasarımı, daha küçük kamera lenslerine sahip olduğundan tam olarak Apple iPhone 11’e benzemiyor. İPhone 11’in kare kamera modülünün aksine, Samsung yeni telefonu modeli beş adete kadar kamera lensi ve bir LED flaştan oluşan dikdörtgen bir modül yuvası ortaya koyuyor. Arkadaki modül de normalden biraz daha çıkıntılı görünüyor.

Tartışmalı kamera tasarımının yanı sıra, renderler, ortada kavisli bir ekran ve bir delikli kamera ortaya koyuyor. Taraflar parlak bir yüzey ile metaliktir. Baz normal bir USB Tip-C bağlantı noktasına ve hoparlör ızgarasına sahiptir.

Spesifikasyonlar göz önüne alındığında, Samsung Galaxy S11, 6,9 inç AMOLED ekran ve 120Hz yenileme hızı ile ilk kez ortaya çıkacak. Telefon ayrıca şimdiye kadar herhangi bir Galaxy S serisinden farklı en yüksek megapiksel sahip, 108 megapiksel kamera sensörü ile gelecek.

Geçen hafta Galaxy S11e renderleri, Samsung yeni telefonu benzeri tasarım – üstte delikli kamera ve arkada büyük kamera modülü ortaya çıkaran çevrimiçi görünmüştü. Samsung Galaxy S11e’nin 6GB RAM ve 256GB‘a kadar depolama kapasitesine sahip yeni bir Exynos 990 yonga seti ile geldiği söyleniyor. Ekran boyutu 6,2 inç ile 6,4 inç arasında olabilir.

76 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.