samsung-galaxy-fold

Samsung Galaxy Fold Not 10’dan Sonra piyasaya çıkabilir.

Samsung Galaxy Fold Nezaman Çıkacak? Samsung dana gelen haberlere göre, Samsung’un yeni telefonu Galaxy Fold Ağustos ayına kadar satışa sunulmayacağını gösteriyor.

Görünüşe göre, acele ile piyasaya sürülmeye çalışılan telefon,test aşamasında cihazdaki katlanır menteşede bir çok sorun ile karşı karşıya kalınmış ve cihazın çıkış tarihi ertelenmiş.

ABD’deki lansman tarihi 24 Nisan olarak belirlenmişti, ancak bu, ilkj yapılan satışlarda cihazda bazı sorunlar ortaya çıkmıştı.

Samsung daha sonra resmi satış tarihini ileri bir tarihe erteledi . Tam olarak satış tarihi henüz belli değil. Bu arada telefonun ön siparişleri de iptal edildi.

Galaxy Fold, aynı zamanda sorun yaşayan tek katlanabilir el cihazı değil: Huawei, Mate X katlanabilirinin piyasaya sürülmesini ileri bir tarihe ertelemiş ve el cihazının ömrü konusunda endişeler dile getirmişti.

Teknolojiyi doğru bir şekilde elde etmek büyük bir mühendislik gerektirir, ummarız Galaxy Fold ve Mate X’in tüketiciler tarafından büyük bir memnuniyetle kullanıldığınıı görürürz.

62 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.