Samsung-Android-10-One-UI

Samsung Android 10 One UI 2.0 beta güncellemesi

Haberler Samsung Teknoloji

Samsung Android 10 One UI 2.0 beta güncellemesi, Galaxy Note10 ses, ekran ve ısıl düzeltmeler ile üçüncü Android 10 One UI 2.0 beta güncellemesini aldı

Galaxy S10 serisi için Android 10 One UI 2.0’ın son kararlı yapısını ortaya koyma konusunda sıcak olan Samsung, meraklı bir şekilde Güney Kore’yi atlayarak, Hindistan ve Almanya’daki Galaxy Note 10 için üçüncü Android 10 beta güncellemesini yayınladı. Bir sürü hata çözmenin yanı sıra, üçüncü beta Note10 ailesini December Android güvenlik yaması seviyesine getiriyor.

Samsung Android 10 One UI 2.0 Note 10

Note10 sahipleri, Note10 beta programı Galaxy S10’un birkaç hafta gerisinde başladı; Galaxy S10 ailesi bu haftanın başlarında yedinci beta güncellemesindeyken, Note10 hala ikincisinde kaldı. Galaxy S10 üzerinde yapılan çalışmalarda sonra Samsung, dikkatini S Pen takılı amiral gemisine kaydırdı ve birçok önemli hata, Note10 ve Note10 + kullanıcılarına sunulan üçüncü beta güncellemesinde giderildi.

Samsung Android 10 One UI 2.0 En dikkat çekici düzeltmeler, Bluetooth kulaklık bağlantılarının kesilmesi, kulaklık kullanırken ses iletimi hataları, siyah ekranların yanıp sönmesi ve SD kartı Dosyalarım uygulamasında görüntüleyen hatalar içindir. Ayrıca, muhtemelen telefonun sıcaklık yönetimi ile ilgili olan “sıcaklığa bağlı olarak adım adım sınırlamak için geçerli” diyen bir not var. Galaxy S10, beta programında erken dönemde bazı beta ısınma güncellemelerine eklenmiş bazı aşırı ısınma sorunları yaşadı.

Her zamanki gibi, Hindistan ve Almanya’daki Note10 beta katılımcıları Ayarlar kısmına gidip Yazılım güncellemesi> İndir ve kur öğesine dokunarak yazılım güncellemesini başlatabilirler. Hem beta hem de beta olmayan test cihazları için, Not 10 için Android 10’un son sürümünün (bazı pazarlarda, en azından) Ocak 2020’de piyasaya sürülmesi için geçici olarak planlanmıştır.

74 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.