Apple Watch 7

Görmeyi umduğumuz tüm Apple Watch 7 özellikleri

Apple Watch 7 sürümü yaklaşıyor ve yaklaşmakta olan akıllı saatle ilgili sınırlı sızıntılara rağmen, ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var.

Apple Watch Series 6’nın devamı niteliğinde olan Apple Watch 7, en iyi akıllı saati daha da iyi hale getiren bir dizi yükseltme ile birlikte sunulmalıdır . Yeni bir sağlık sensörü, gelişmiş ekran, daha uzun pil ömrü ve daha fazlasını görebiliriz. Yepyeni, düz kenarlı bir tasarımdan bile söz ediliyor.

Apple, 2015’ten beri her yıl yeni bir akıllı saat piyasaya sürdü (2020’de aslında iki tane piyasaya sürdü), bu nedenle bir Apple Watch Series 7’nin boru hattı olduğundan eminiz. Apple Watch Series 6 ile birlikte piyasaya sürülen Apple Watch SE gibi yeni bir sürüm de eşlik edebilir .

Ama ne farklı olacak? Ve istek listemizde hangi özellikler var? Apple Watch 7 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Apple Watch 7 en son haberler ve söylentiler (16 Ağustos)

  • Bloomberg’den Mark Gurman , tasarım değişiklikleri ve yeni bir ‘Çalışma Zamanı’ özelliği de dahil olmak üzere Apple Watch 7’nin en büyük söylentili özelliklerini anlattı.
  • Apple Watch 7’nin yılın en büyük rakibi yakında piyasaya çıkıyor. Apple gergin olmalı mı? Samsung Galaxy Watch 4 — Apple Watch 7’yi atlamam için gerekenler .
  • Apple Watch 7 sızıntıları sıkıcı – ve bu büyük bir sorun : Bir sonraki Apple Watch, başka bir kademeli yükseltmeye mi hazırlanıyor?
  •  

Apple Watch 7 çıkış tarihi

Apple Watch 7’nin çıkış tarihini tahmin etmek zorunda olsaydık, 2021 Eylül ayının ortasını belirlerdik. Son birkaç yıldır, Apple, sonbaharda Salı günü açılış konuşmasıyla yeni bir akıllı saatin çıkışını yaptı ve Cuma gününden itibaren satışa sunuldu. hafta veya sonraki.

Geçen yıl Apple, yeni nesil Apple Watch ve iPhone etkinliklerini ilk kez böldü. Apple Watch 6 ve Apple Watch SE, yeni bir iPad Air (2020 ) ile birlikte piyasaya çıkarken, iPhone 12 serisi bağımsız bir açıklama aldı (tabii ki hepsi sanal).

2021’de canlı, yüz yüze bir açılış konuşması gerçekleşirse, Apple’ın sonbahar donanım duyurularını yeniden birleştirmesi olasıdır. Bu durumda Apple Watch 7, iPhone 13 ile birlikte gelebilir .

Apple Watch 7 fiyatı

Apple, finansal bir eğri topu atmayı tercih etmedikçe, Apple Watch 7 fiyatının ne olacağı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. Geleneksel olarak, 399 $, şirketin GPS’li 40 mm boyutundaki amiral gemisi akıllı saati için giriş seviyesi fiyatıdır.

44mm boyutu için fiyat 429 dolara, ayrıca Hücresel destek için her iki boyuta da ekstra 100 dolar çıkıyor. Bununla birlikte, boyut seçeneklerinde ve bağlantıda yapılan değişiklikler Apple Watch maliyetini değiştirebilir.

Bu, Apple’ın cep telefonu fiyatını da düşürdüğünü göreceğimiz bir yıl olabilir. Samsung Galaxy watch 3 ile Apple watch SE için hücresel destek için LTE, aralarındaki fark sadece 50 $ daha fazladır.

Apple Watch 7 tasarımı

Apple Watch tasarımı birkaç yıldır değişmedi. Ancak Jon Prosser’dan gelen bir sızıntıya göre Apple Watch 7 tasarımının farklı olması mümkün. Mayıs ayında Prosser, düz kenarlı bir kasanın yanı sıra bir dizi eğlenceli renk seçeneğiyle Apple Watch 7 renderlerini tanıttı.

Maket renderları, Prosser ile düzenli olarak Prosser sızıntılarına dayalı tasarımlar üreten konsept sanatçısı Ian Zelbo arasındaki bir işbirliğidir.

Prosser, “ekran muhtemelen son birkaç nesilde olduğu gibi kalacak, ancak en azından duyduğum kadarıyla, daha küçük çerçeveli ve daha fazla ekrana sahip prototipleri test ettiler.”

Bloomberg’den Mark Gurman da benzer şekilde Apple Watch 7’nin daha ince çerçevelere sahip olacağını öne sürdü . Gurman’ın kaynaklarına göre şirket, saatin ekranını üst kapağa yaklaştıran “yeni bir laminasyon tekniği” test ediyor. Kaynaklar ayrıca Apple Watch 7’nin “biraz daha kalın” olabileceğini, ancak fark edilmemesi gerektiğini söyledi.

Daha yakın zamanlarda Gurman, Apple Watch 7’nin kendisinin daha düz bir ekrana sahip olacağı “biraz yeniden tasarlanacağını” iddia etti . Daha fazla ayrıntıdan bahsetmese de, saatin tasarımı değişecek olsa da çok fazla değişmeyeceği ima edildi. Daha düz taraf kesinlikle bu tanıma uyacaktır, ancak daha fazla ayrıntı olmadan bunun Apple’ın planladığı gibi bir şey olduğundan emin olamayız.

DigiTimes tarafından hazırlanan bir rapora göre  , Apple Watch 7, Tayvan’ın ASE Teknolojisinden çift taraflı bir Pakette Sistem (SiP) özelliğine sahip olacak. Bu yükseltme sonunda bize istediğimiz pil ömrünü verebilir .

apple watch 7 cikis tarihi

Apple Watch 7 kan şekeri izleme ve diğer sağlık özellikleri

Daha önceki bir rapor, Apple Watch 7’nin deri yoluyla kan şekeri izleme sunacağını söyledi , ancak daha yeni bilgiler aksini gösteriyor.

Ocak ayında ETNews’de yer alan bir rapora göre , kan şekeri izleme, Apple Watch 7’nin öne çıkan özelliklerinden biri olacak. 

Bu rapor, Apple tarafından gönderilen bir anket sayesinde daha fazla güven kazandı. 9to5Mac tarafından yapılan anket’e göre, kullanıcıların ilaç ve kan şekeri seviyelerini izlemek için uygulamaları kullanıp kullanmadıkları da dahil olmak üzere, kullanıcıların sağlık izleme alışkanlıkları hakkında birkaç soru sordu.

Ancak yakın tarihli bir Bloomberg raporuna göre, Apple Watch 7 kan şekeri okuma sensörünü atlayabilir ve bu , önümüzdeki yıl bazı akıllı saat müşterileri için bir anlaşma kırıcı olabilir . 

CDC’nin 2020’deki Ulusal Diyabet İstatistikleri Raporu  , 34.2 milyon Amerikalı’nın diyabetli olduğunu buldu. Bu, geleneksel test yöntemlerinin mevcut olmadığı durumlarda kan şekeri seviyelerini okumak için tasarlanmış bir akıllı saat sensöründen hemen faydalanabilecek önemli bir nüfustur.

Kan şekeri takibine ek olarak, Apple Watch 7 muhtemelen yeni sağlık ve fitness özelliklerine sahip olacak. Bloomberg’e göre bir sonraki Apple Watch yeni yüzme izleme özellikleri alabilir . watchOS 8 ile Apple Watch’un pilates ve Tai Chi’yi takip edebileceğini biliyoruz .

Apple Watch 7 söylentileri: Görmek istediklerimiz

Apple Watch 7 çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilinçli tahminlerde bulunabilirken, mevcut Apple Watch 7 söylentileri daha az kesin. Güvenilir sızıntıların ortaya çıkması için piyasaya sürülmekten çok uzaktayız, ancak şimdilik görmek istediğimiz bazı özellikleri vurgulayabiliriz.

Daha iyi pil ömrü: Patentli olarak Apple  , Apple’ın giyilebilir cihazlarının pil ömrünü artırmanın bir yolunu araştırdığına dair kanıt buldu. ” Pil İzleme Bandı “, Saatin boyutunu artırmak zorunda kalmadan pil kapasitesini artırabilir. 

Mevcut modellerin 18-24 saatlik dayanıklılığına alışkınız, ancak şarjlar arasında daha uzun süre dayanabilen bir Apple Watch’ı memnuniyetle karşılarız.

Tansiyon izleme: Tansiyon izlemenin gelecek yıl Apple Watch’a gelmesinin birkaç nedeni var. İlk olarak, şirketin gayri resmi yıllık sağlık özelliği yükseltmesi için uygun bir aday. Samsung Galaxy İzle 3 tansiyon izlenmesi için bir sensör vardır, bu yüzden Apple takip edebilecekleri bir şablon zaten var. 

Ancak şirketin aklında tescilli bir yaklaşım var gibi görünüyor.  Apple tarafından kısa süre önce kazanılan bir  patent başvurusu , düzeltme faktörlerini içeren yerleşik kan basıncı izleme özelliğiyle sağlık takibinde bir adım önde olmasını sağlıyor. Karşılaştırma için, Samsung’un kan basıncı izlemesi, zahmetli olabilen aylık kalibrasyon gerektirir.

Ruh sağlığı araçları: Ne zaman Fitbit Sense stres yönetimi araçları ile ilgili bir takım açıkladı, Apple Onlar meyve vermesi gelmedi Elma İzle 6. benzer özelliklere sahip takibi umuyordu.

Apple hayat kurtaran özelliklerde istikrarlı bir liderliğe sahip olabilir, ancak akıl sağlığı araçları kendi başlarına hayat kurtarıcıdır. Neyse ki, en iyi iki sızıntı, Apple’ın akıllı saatinizin sizi panik ataklar ve artan stres konusunda uyarması için çalıştığını doğruladı .

MicroLED ekran: Apple Watch 7, OLED ekrandan microLED ekrana geçiş yapmaya hazır olabilir ve böylece daha ince ve güç açısından daha verimli bir Apple Watch elde edilebilir. MicroLED ekranlar daha iyi parlaklık sunar ve geleneksel OLED panellerin parlaklık azalması sorunlarından etkilenmez.

2018’de Bloomberg, şirketin MicroLED ekranlar üretmek için California’da sıradan bir binada çalıştığını bildirdi . Apple Watch 6 için gerçekleşmediler, ancak belki de 2021’in Apple Watch’ı yeni ekran işlemini alacak.

Apple Watch 7 görünümü

Yine, yaklaşmakta olan Apple Watch 7 hakkında herhangi bir yargıda bulunmak için henüz çok erken. Apple’ın yeni nesil giyilebilir cihazı için neler hazırladığını öğrenmek için biz de sizin kadar heyecanlıyız.

Apple’ın bahsi yükseltmesini umuyoruz. Rekabet her zamankinden daha inandırıcı: Samsung Galaxy Watch 4 ve Fitbit Sense , değerlendirmeye değer Apple Watch alternatiflerinden sadece birkaçı. Bizim SmartWatch satın alma rehberi sizin için doğru olan SmartWatch belirlemek için ihtiyaçlarınızı değerlendirmek yardımcı olabilir.

En son Apple Watch 7 güncellemeleri için bu sayfayı yer imlerinize ekleyin. Akıllı saat ortaya çıkana kadar söylentileri ve sızıntıları takip edeceğiz.

78 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.