Apple watch 7

Apple Watch 7 çıktı ve satışa sunuldu, Apple bugün, şimdiye kadarki en büyük ve en gelişmiş Apple Watch ekranına ve önemli ölçüde daha fazla ekran alanına ve daha ince kenarlıklara sahip yeniden tasarlanmış Always-On Retina ekrana sahip Apple Watch 7’yi duyurdu. 8 Ekim Cuma gününden itibaren 17:00 saatinde ön siparişe açıldı ve 15 Ekim Cuma gününden itibaren mağazalarda satışa sunulması planlanıyor.

Apple Watch 7 serisinin tasarımı daha yumuşak, daha yuvarlak köşelerle rafine edilmiş ve ekran, tam ekran saat yüzlerinin ve uygulamalarının kasanın eğriliğiyle sorunsuz bir şekilde bağlantı kurduğunu gösteren benzersiz bir kırılma kenarına sahiptir. Sadece 1,7 mm inceliğinde, Apple Watch Series 7’nin daha dar kenarlıkları, saatin boyutlarını minimum düzeyde değiştirirken ekranın ekran alanını en üst düzeye çıkarıyor.

Apple Watch 7 serisi ayrıca daha büyük ekran için optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne, yeni bir QWERTY klavyeye ve yeni cihaz için özel olarak tasarlanmış iki benzersiz saat kadrağına ( Kontur ve Modüler İkili) sahiptir. Tam şarj ile 18 saat kesintisiz bir pil süresine sahip, önceki seriye göre ise yüzde 33 daha hızlı şarj ile geliyor.

Apple Watch Series 7'deki Kontur yüzü PRODUCT (RED) alüminyum kasada gösterilir.
Modüler Duo yüzü Apple Watch Series 7'de gösterilir.
Dünya Saati yüzü Apple Watch Series 7'de gösterilir.

41mm ve 45mm boyutlarında satışa sunulan Apple Watch Series 7, daha güçlü, daha çatlaklara dayanıklı ön kristaliyle şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch’ tir. Toza karşı dayanıklılık için IP6X sertifikasına sahip ilk Apple Watch’tir ve WR50 suya dayanıklılık derecesini korur.

Apple Watch Series 7'nin yan tarafı gösteriliyor.

Apple Watch Series 7, gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil ve yeni mavi ve kırmızı dahil olmak üzere beş güzel yeni alüminyum kasa kaplamasının yanı sıra bir dizi yeni bant rengi ve stili sunuyor. Paslanmaz çelik modeller gümüş, grafit ve altın paslanmaz çelik, titanyum ve uzay siyah titanyum Apple Watch Edition ile birlikte mevcuttur.

Apple Watch Series 7 gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil ve yeni mavi ve (PRODUCT)RED olarak gösterilir.
Apple Watch Series 7 farklı kaplamalarda gösterilir.
Apple Watch Series 7, yeni Kontur saat kadrağı ile titanyum renkte gösteriliyor.

Apple Watch Nike ve Apple Watch Hermès ayrıca özel yeni bantlar ve saat kadrayıtları sunar ve Apple Watch SE ve Apple Watch Series 3 mevcut renklerde devam eder.

Apple Watch Nike, gece yarısı yeni Bounce saat kadrması ile gösteriliyor.
Apple Watch Hermès Gourmette Double Tour, Fauve Barénia deri ile gösterilmiştir.

En yeni Apple Watch, elektrikli kalp sensörü ve EKG uygulaması da dahil olmak üzere sağlık ve sıhcelik için vazgeçilmez araçlar sunmaya devam ediyor,3 ve bir Kan Oksijen sensörü ve uygulaması. watchOS 8, kullanıcıların yeni egzersiz türleri, yeni Farkındalık uygulaması, yenilikçi erişilebilirlik özellikleri, Apple Wallet ile daha fazla erişim ve Mesajlar ve Fotoğraflar uygulamasındaki geliştirmelerin yanı sıra Ev uygulamasıyla daha fazla özellik aracılığıyla sağlıklı, aktif ve bağlı kalmalarına yardımcı olur.

Elektrikli kalp sensörü uygulaması Apple Watch Series 7'de gösterilmiştir.
Blood Oxygen sensörü ve uygulaması Apple Watch Series 7'de gösterilmiştir.
Pilates egzersiz türü Apple Watch Series 7'de gösterilir.
Farkındalık uygulaması Apple Watch Series 7'de gösterilir.
Apple Watch Series 7'de wallet'ta bir kullanıcının otel anahtarı gösterilir.
Ev uygulaması Apple Watch Series 7'de watchOS 8'de gösterilir.
Dikte işlevi Apple Watch Series 7'deki Mesajlar uygulamasında gösterilir.

Doğrudan Apple ile Alışveriş Yapın

Tamamen yeniden tasarlanmış bir çevrimiçi mağaza ile Apple ile çevrimiçi veya mağaza içi alışveriş her zamankinden daha basittir. Bir müşteri ister bir Apple Uzmanından kişiselleştirilmiş destek ve tavsiye istiyor ister Apple’ın uygun teslimat ve teslim alma seçeneklerinden, ücretsiz gravürden, özel taşıyıcı tekliflerinden veya harika yeni takas değerlerinden yararlanıyor olsun, en son Apple ürünlerini satın almak için en iyi yer Apple’dır.Müşteriler doğrudan Apple’dan satın aldıklarında, Apple Watch Studio onlara kendilerine özgü bir görünüm oluşturmak için tercih ettikleri kasa ve bant kombinasyonunu seçmeleri için özel bir fırsat sunar. Solo Loop ve Örgülü Solo Loop bantları yalnızca Apple’da mevcuttur.

Apple Watch 7 Fiyatı

  • Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Japonya, MeksikaRusyaGüney KoreBAEİngiltereABDve diğer 50’den fazla ülke ve bölgedeki müşteriler, 8 Ekim Cuma günü saat 19:00’dan itibaren Apple Watch 7’yi ön siparişe sunuldu ve 15 Ekim Cuma gününden itibaren mağazalarda bulunabilirlik sağlayacak.
  • Apple Watch Series 7 399 dolardan (ABD), Apple Watch SE 279 dolardan (ABD) ve Apple Watch Series 3 199 dolardan (ABD) başlıyor.
  • Türkiye fiyatı henüz belli değil
  • Apple Watch Series 7, apple.com/store ve Apple Store uygulamasından, Apple Yetkili Satıcıları ve belirli operatörler aracılığıyla kullanılabilir.
  • Müşteriler Apple Watch’u (GPS + Cellular) doğrudan apple.com/store’dan veya bir Apple Store’dan satın alabilir ve T-Mobile / Sprint veya Verizon ile etkinleştirdiğinde 100 $ geri alabilir. Apple Trade In aracılığıyla müşteriler yeni bir Apple Watch satın alma konusunda kredi alabilir. Şartlar geçerlidir. Uygunluk gereksinimleri ve daha fazla ayrıntı için apple.com/shop/buy-watch/apple-watchbakın.
84 / 100
Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.