f60bbaacd0faf045cdf0a6de5175ca30

Uzun süredir kullanıcıların Instagram’da üçüncü parti uygulamaları ile yaptığı özellik, artık uygulamaya entegre ediliyor. Bundan sonra kullanıcılar Regram isimli opsiyonu hiçbir uygulama indirmeden direk olarak kullanabilecek. 5ab10a980f25451edccb0874

Geçtiğimiz günlerde Instagram’ın algoritması ile ilgili bir değişikliğe gidilmişti. Şimdi ise Instagram’a yeni bir özellik daha geldi. Regram isimli bu özellik, uygulamada yer alan medyalarını en kolay ve hızlı bir şekilde paylaşmasınızı sağlıyor. Bu uygulama sayesinde albümünüzde bulunan video ya da fotoğrafların görüntü kalitesini bozmadan aynı şekilde aktarabiliyorsunuz. Bu özellik şuan test aşamasında.

Şimdilik bu özellik sınırlı sayıda kişiye sunulmuş durumda. Bu özelliği Regram uygulamasından ayıran bir yönü var. Bu özellik sayesinde gönderilerinizi hikayenizde tekrar paylaşıp yorumda yapabiliyorsunuz. Özellik sadece kendi ekran görüntüsünü aldığınız hikayelerde gerçekleşebiliyor. Güncellemenin ne zaman bütün kullanıcılara dağıtılacağı ise henüz bilinmiyor.  

Kaynak: Hürriyet

Benzer Gönderiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.