Xiaomi'nin-Katlanabilir-Telefonu

Xiaomi’nin Katlanabilir Telefonu (Mi Dual Flex veya Mi MIX Flex?)

Haberler Teknoloji Xiaomi

Xiaomi’nin Katlanabilir Telefonu, Çinli akıllı telefon devi Xiaomi , tasarım açısından bazı deneyler yapmayı planlıyor. Tasarım açısından Mi Mi serisi ile markanın geçmişte harikalar yarattığını gördük.

Bu önceki raporu hatırlarsanız, Xiaomi’nin çift katlanabilir bir ekranlı telefonda çalışıyor olabileceğini unutmayın. Eh, şimdi onlar gerçekten bir çift ekranlı akıllı telefon yapmayı başardılar..

Xiaomi Lin Bin’in kurucu ortağı, Çinli bir akıllı telefon üreticisi Weibo’ya bir tanıtıcı videos gönderdi. Aşağıdaki videoya bir göz atın.

Xiaomi’nin Katlanabilir Telefonu videosu

Videodan, tablet gibi boyutta bir cihazı çalıştırdığını ve kenarlarını sorunsuz bir şekilde normal bir kağıt yapıya katladığını görebiliyoruz. İlginç olan, kullanıcı arayüzünün kendisini değişime dinamik olarak ayarlaması ve içeriği buna göre ekrana yerleştirmesidir.

Samsung ve huawei’den sonra bunu Xiaomi’den görmek gerçekten heyecan verici. Her iki modda da ahizenin kilidini açmak için xiaomi cihazın üstüne bir güç düğmesi koydu. Lin Bin, bu cihaz hem akıllı telefon ve hem bir tabletin “ deneyimini mükemmel şekilde birleştirdiğini ” belirtiyor.

61 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.