pubg mobile emülator

PUPG Mobil Bilgisayarda nasıl oynanır?

Eğitim ve Bilgi Haberler Oyun Teknoloji

PUPG Mobil Bilgisayarda nasıl oynanır?

PUPG Mobil Bilgisayarda nasıl oynanır, Son iki yıldır popüler olan PUPG Mobile Oyunu mobil platformu dışında bilgisayarımızda da oynamak istiyorsak bir emülatöre ihtiyacımı var.

Emülatör nedir?

Başka cihazlar için tasarlanmış programları bilgisayar ve benzeri bir platformda kullanabilmek için sanal bir ortam hazırlamaya yarayan programdır. Örneğin telefonda oynadığımız bir oyunu emülatör yardımı ile bilgisayarda da oynayabiliriz.

PUPG Mobile için En iyi Emülatörler

1. Tencent Gaming Buddy (Windows)

tencent gaming buddy

encent Gaming Buddy, PC’nizde tüm zamanların en popüler mobil oyununu oynamanızı sağlayan bir PUBG mobil emülatörüdür. Zaten bir PUBG masaüstü oyunu var. Ancak mobil uygulama masaüstü oyunundan oldukça az farklı olduğundan, resmi bir emülatörün varlığını haklı kılıyor.

Özel araç
Çoğu PC Android öykünücüsü, birden fazla Android uygulamasını ve oyununu PC’ye taklit etmeye yardımcı olur. Ancak, Tencent Gaming Buddy, en azından küresel pazarda bulunan bir PUBG Mobile malıdır. Bu harika bir optimizasyon demektir. Ayrıca, VPN veya hesap oluşturma gerektirmeyen aracın kurulumu kolaydır. Aracı indirebilir ve oyunu saniyeler içinde oynamaya başlayabilirsiniz. Aracın ayrıca birkaç özelleştirme seçeneği var. PUBG Mobile’ın kontrol bindirmesini özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca, bu kontroller bağlama duyarlıdır. Bu, envanterinizi sürerken veya açarken kontrol planının adapte olacağı anlamına gelir. ADS’yi değiştirmek için kısayol tuşunuza dokunma veya basılı tutma gibi başka seçenekler de vardır

Tencent Gaming Buddy İNDİR

2. Nvidia GeForce Now (MAC)

nvidia geforce now

Mac oyuncuları az gören, artık Mac’inizde Bootcamp veya Parallels olmadan herhangi bir PC oyununu oynayabilirsiniz.
GeForce NOW, macOS 10.10 veya daha üstünü destekliyor ve desteklenen tüm GeForce NOW başlıkları Mac’lerde çalışıyor.

Nvidia GeForce Now (MAC) İNDİR

74 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.