Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 Görüntülendi

Samsung Teknoloji

Samsung Galaxy S11’in 108 megapiksel kamerasına sahip olacağı bildiriliyor

Samsung’un önde gelen amiral gemisi telefonu Galaxy S11 ile ilgili sızıntılar yoğun ve hızlı geliyor. Geçen ay, cihazın rapor edildiğini gördüm ve bu haftanın başlarında 8K video çekebileceğini duyduk. Şimdi, daha fazla söylenti, önemli miktarda pil kapasitesine sahip olacağını ve iPhone ile rekabet edebilmek için kameranın önemli ölçüde yükseltileceğini öne sürüyor.

Bloomberg tarafından yayınlanan bir rapora göre, Samsung, Ağustos ayında piyasaya sürülen ve zaten Xiaomi CC9 Pro gibi cihazlarda kullanılmakta olan 108 megapiksel sensörünü içerecek şekilde kamerasını yeniliyor. S11 ayrıca arka tarafta ultra geniş açıları yakalamak için bir lens ve bir de 5x optik zoom özellikli üç sensör daha barındırıyor. Ek olarak, artırılmış gerçeklik fonksiyonlarına yardımcı olmak ve portre fotoğrafları çekmek için cihazın derinlik algılamaya yardımcı olmak için bir konudaki kızılötesi ışığını zıplayan bir “Uçuş Süresi” sensörü içerdiği rapor edilir.

Galaxy S11‘in olası pili ile ilgili bilgiler, cihazın 5000 mAh pil kullanmasını beklediğimizi bildiren SamMobile’den geliyor. Karşılaştırma için, iPhone 11 Pro Max yaklaşık 4000 mAh bataryaya sahip. Galaxy S10 + ‘ın iyileştirilmiş pil ömrü, okuyucularımız tarafından büyük bir artı olarak kabul edildi, bu yüzden Samsung, yeni cihazını gün boyu ve ötesinde son yapmak için daha fazla gücü iki katına çıkardığı görülüyor.

Samsung bu özellikler hakkında herkese açık bir yorum yapmadı, bu yüzden onaylanmadı. Şirket tipik olarak her yıl Şubat ayında yeni Galaxy telefonlarını duyurur, bu yüzden 2020’nin başlarında S11 hakkında daha fazla şey duymayı umabiliriz.

66 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.