Borderlands-oyunu-ucretsiz

Borderlands Oyunu Ücretsiz

Oyun

Borderlands oyunu ücretsiz dağıtan Epic Games, Daha önce de GTA 5 Oyununu indirmeye izin vermişti.

Her perşembe günü ücretsiz oyun indirilmesine izin veren Epic Games bu defa BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION serini ücretsiz dağıttı.

BORDERLANDS 2’de Pandora’nın yıkım dolu dünyasını ve BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION’da BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL’in ay çılgınlığını keşfederken ateş ede ede ortalığı talan edin.


Borderlands: The Handsome Collection

BORDERLANDS 2’de Pandora’nın yıkım dolu dünyasını ve BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION’da BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL’in ay çılgınlığını keşfederken ateş ede ede ortalığı talan edin.

BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION içeriği:

  • Tek bir pakette beğeni toplayan 2 BORDERLANDS oyunu
  • Bütün bonus eklenti içeriği, inanılmaz bir fiyattan yüzlerce saatlik oyun ekler*
  • En fazla dört oyuncu için iş birliğine dayalı oynanış

Borderlands Oyunu Ücretsiz ne zamn sona eriyor?

Oyun 04.06.2020 saat 18:00’da bitiyor. Perşembe günü son bulacak olan ücretsiz indirme, muhtemlen o tarihten sonra yeni bir oyun ücretsiz dağıtılacak.

WİNDOWS’ta oynamak için gereken sistem özellikleri

MinimumÖnerilen
İşletim SistemiWindows XP SP3İşletim SistemiWindows XP / Vista / Win 7
İşlemci2.4 GHz Çift Çekirdekli İşlemciİşlemci2.3 GHz Dört Çekirdekli İşlemci
Bellek2 GBBellek2 GB
Depolama13 GBDepolama20 GB
DirectX9.0cDirectX9.0c
Ekran kartıNVIDIA GeForce 8500 / ATI Radeon HD 2600Ekran kartıNVIDIA GeForce GTX 560 / ATI Radeon HD 5850
Ek NotlarMicrosoft .NET 4 Framework, Visual C++ Redistributable 2005, Visual C++ Redistributable 2008, Visual C++ Redistributable 2010

Desteklenen Diller:

  • SESLENDİRME: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Japonca
  • METİN: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Korece, Çince – Geleneksel

Borderlands 2

Vuruş ve ganimet türü için yeni bir çağ başlamak üzere. Yaratıklar, psikopatlar ve kötü adam Handsome Jack’i barındıran devasa bir dünyaya karşı mücadele eden dört Vault Hunters’tan biri olun.

Yepyeni Karakterler ve Yepyeni Sınıflar:

Siren, Komando, Gunzerker ve Suikastçıdan oluşan dört yeni oynanabilir sınıf. Fazlasıyla ölümcül becerileri sayesinde oyunda bulunan tüm silahlardan iki tanesini elinde bulundurabilen Gunzerker rolüne bürün.

Dinamik eşli çevrimiçi ve LAN

Maceralarınızı hem çevrimiçi hem de LAN yoluyla arkadaşlarınla paylaş. Borderlands 2, oyunu yeniden başlatmana gereken olmadan hikâye mücadelesine giriş ve çıkış yapmanı sağlayan pürüzsüz bir sisteme sahip.

Dünyayla Bağlantılı Hikâye

Hyperion Şirketinin çevresindeki kötülüğü ortaya çıkar ve tüm evreni kapsayan muazzam bir aldatmacanın faili, Hyperion’un şeytani CEO’su Handsome Jack ile mücadele et.

Sayılamayacak Kadar Fazla Çeşitlilik

Yeni silah sisteminin yanı sıra prosedürel oluşturulmuş kalkanlara, bombalara, Antik Eserler, sınıf modları ve çok daha fazlasını arzulayacaksın. Bir de ilk Borderlands oyununda çok fazla ganimet olduğunu düşünmüştün!

Pandora’da tamamen yeni ortamlar

Pandora’nın şimdi her zamankinden daha canlı yeni bölgelerinde avlan! Kutup tundrasından tehlikeli çayırlara ve gizemli çürütücü mağaraların ötesine her virajda Pandora’nın öngörülemez dünyası tarafından şaşırtılacaksın!

Yepyeni düşmanlar

Borderlands 2’de seni öldürmek için peşinde olan bir yığın yeni düşman var. Hulking, gorilla tipli Bullymonglar, vahşi yırtıcı Stalkerlar ve Handsome Jack tarafından kontrol edilen Hyperion mekanik ordusu, Borderlands 2’deki yeni düşmanlardan bazılarıdır.

Borderlands oyunu ücretsiz için Detaylı Bilgi ve indirme linki: https://www.epicgames.com/store/tr/product/borderlands-2/home

75 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.