GTA 5 Ücretsiz indir

GTA 5 Ücretsiz indir. GTA 5 ücretsiz Nasıl İndirebilirim?

Oyun

GTA 5 Ücretsiz indir. GTA 5 ücretsiz Nasıl İndirebilirim? GTA 5 Ücretsiz indirmek için Epic Games web sitesine giriş sağlayıp, sitede belirtilen gerekli işlemleri yapmak gerekiyor.

GTA 5 ücretli olmasına rağmen EPİC Games oyunculara jest olarak 21 mayıs perşembe gününe kadar ücretsiz indirme olanağı tanıyor. 169 TL fiyata satılan Grand Theft Auto 5 serisi kısa süreliğine ücretsiz erişime açıldı.

GTA 5 Ücretsiz indir, Nasıl İndirebilirim?

Grand Theft Auto 5 oyununa ücretsiz sahip olmak için aşağıdaki linke tıklayıp gerekli işlemleri yaptıktan sonra, belirtilen yönergelere uyarak indirme gerçekleştirebilirsiniz.

GTA 5 Ücretsiz indirmek. GTA 5 ücretsiz Nasıl İndirebilirim? Link: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/grand-theft-auto-v/home

GTA 5 Ne Kadar Yer Kaplar?

Yaklaşık olarak 94 GB bir veriye sahip olan oyun epey yer kapladığını belirmem gerekiyor. Tabi Bu kadar veriyi indirmek için de hatırı sayılır bir internet hızına sahip olmalısınız, aksi halede saatlerce bilgisayar başında beklemek zorundasınız. Oyunun ücretsiz indirebileceğimizi düşünürsek, indirmeyi beklemek de sorun olmayacağını varsayıyorum.

Hediyesi ile birlikte geliyor

Oyun ilk başlangıçta kullanıcılarına bir sürpriz yapmayı da unutmuyor. Hesaba ilk defa bağlandığında 1.000.000 $‘lık oyun içi puan veriyor. Oyunu indirdiğiniz için de ayrıca EPİC Games hesabınıza 60 TL değerinde oyun satın almak için indirim kuponu hediye ediyor.

69 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.