PES 2020 mobile

PES 2020 Mobile

Haberler Oyun

Takımını eFootball PES 2020‘de yeni ve heyecanlı bir sezona hazırla. Ekim ayının sonlarına doğru cep telefonuna geliyor!
PES 2019 cep telefonuna merakla beklenen güncelleme sonunda geldi.

eFootball PES 2020 Mobile – Rekabetçi Futbol İçin İleriye Doğru Büyük Adım

Burada, PES ekibinde, eFootball PES 2020 mobil güncelleme, taraftarlara şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici rekabetçi futbol simülasyonu sağlama hedefimizi gerçekleştirme yolunda büyük bir adım atıyor.

Bizim için, PES’in ana konsepti, yalnızca gerçek zamanlı olarak gerçek insanlarla yüzleşirken karşılaşılabilecek kalp durma heyecanı tipi ile tanımlanmaktadır. Bu fikir, yeni başlığımız – spor ve futbol arasındaki eşi görülmemiş bir birleşimi sembolize eden eFootball ile somutlaştırıldı. Buna paralel olarak, PES 2020, hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu platformda, dünyadaki hayranlara birbirleriyle rekabet etmek için eğlenceli ve yaratıcı yollar sunma odağını iki katına çıkaracak.

Franchise geleceğe doğru ilerledikçe, konsolumuz ve mobil ünvanlarımız arasında daha yüksek bir senkronizasyon düzeyi elde etmek için çabalıyoruz. Bu, PES 2020 mobile‘de her zamankinden daha net olacak, çünkü hayranlar, 2019’daki Electronic Entertainment Expo’da (E3) ‘En İyi Spor Oyunu’ ödülü ile ödüllendirilen konsolun başlığını gören ve eleştirel olarak kabul gören özelliklerin çoğunun tadını çıkarabilecekler. Bu, orta saha oyuncusu Andrés Iniesta ile yakın istişare içinde geliştirilen yeni Finesse Dribble teknisyenini içeriyor; bu da, rakiplerinizi daha iyi aşma ve puanlama fırsatları yaratma konusunda yaratıcılığınızı kullanmanıza olanak sağlayacak.

FC Barcelona ile olan ortaklığımızın yenilenmesinin yanı sıra, PES’te yer alan global devler Manchester United, Alman şampiyonlar FC Bayern München ve İtalyan şampiyonlar Juventus da dahil olmak üzere dünyanın en heyecan verici kulüpleriyle yeni ortaklıklar duyurmaktan gurur duyuyoruz. 2020. Bu Ekim ayında taraftarlar, oyunda yeniden yaratılan tüm bu kulüplerin varlıklarını, detaylara dikkat çekerek görmeyi bekleyebilirler.

Aralık ayında, yepyeni çevrimiçi mod Matchday, hayranlarının inanılmaz ödüller kazanmak için rekabetçi çevrimiçi etkinliklere katılmalarını sağlayarak mobil girişine başlayacak. Maç günü, her etkinliğin başlangıcında kendinizi iki farklı tarafla aynı hizaya koyacaksınız; burada, büyük bir finalin ilerisinde tarafınız için kademeli olarak bir avantaj oluşturmak üzere birlikte çalışırken PES’in yeni gelenleri ve tecrübeli gazilerin yanında duracaksınız. aşağı göster.

En son futbol sezonundan elde edilen veriler de PES 2020 güncellemesiyle birlikte uygulanacak ve bu da oyun içi ekip kadrolarında bazı değişikliklere yol açacak. Veri güncellemesinin ekipleri nasıl etkileyeceği ve ayrıca yeni oyuna aktarılacak diğer veriler hakkındaki bilgiler hakkında daha fazla bilgi için, aşağıda PES 2019 Kullanıcıları için Taşıma Kılavuzuna bakınız.
Taşıma Rehberi için Tıklayınız

PES 2020 Mobile‘a Gelen Yeni Oyun Özellikleri

PES 2020’de, oyunun her unsurunun en dikkat çekici futbol taraftarlarının bile dikkatini çekmesini sağlamak için mümkün olan her yerde uzman görüşü kullanılmıştır. En önemlisi, geliştirme ekibi, doğası etrafındaki alanı okuma yeteneğini çevirmek ve aksi takdirde yenilmez bir savunma hattının en ufak çatlaklarından yeni bir dinamik top sürme tekniğine geçmek için Andrés Iniesta ile yakın çalıştı.

Serinin hayranları, PES'te özgünlüğün her zaman önemli olduğunu ve zaferlerinizde olduğu gibi sahadaki başarısızlıklarınız için de geçerli olduğunu kabul edecektir. Bu felsefeye paralel olarak, PES 2020, oyuncu hatasının gerçekçi bir tasviri olacak, rakipler tarafından yapılan dikkatsiz hatalardan yararlanmanız için daha fazla fırsat yaratacak, aynı zamanda kendi oyununuzun devam etmesini sağlamak için rekabetin her anını yaşamaya ve nefes almaya teşvik edecek puan.

Topa, kişisel oyun tarzınıza uygun bir şekilde emrinizde olma yetkisi veren birkaç yeni ilk dokunuş tekniği de eklenmiştir. Ek olarak, fizik motorundaki önemli gelişmeler, topla etkileşime girerek daha derin bir oyun deneyimine katkıda bulunan yeni bir gerçekçilik düzeyi sağlar. Sürgülü takımlar gibi eylemleri daha doğru şekilde göstermek için bir dizi yeni animasyon eklenmiştir.

Yeni Inspire özelliği, hayranların daha önce benzeri görülmemiş gerçekçilik ile oyuncu kişiliklerini sahada görmelerini sağlayacak.
PES 2020'de, her oyuncunun bireysel oyun stili topla etkileşim biçimini etkilemeyecek, aynı zamanda etrafındaki oyuncuların davranışları üzerinde önemli bir etkisi olacaktır. 
Ayrıca, PES 2020'ye gelen, takım oluşturma için başka bir derinlik katmanı katacak yeni beceriler ve yetenekler de vardır, çünkü her beceri ve yeteneğin takıma ne getirdiğine dikkat etmek zorundasınız. Yetenekli saldırganlarla bir ekiple mücadele etmek için ağır el yaklaşımı gerektiren maçlar için Saldırganlık yeteneğine sahip oyuncular seçin. Bunun tersine, demir kaplı bir savunmanın boşluklarından geçebilecek birine ihtiyaç duyduğunuzda Sıkı Olanak yeteneğine sahip oyuncuları seçmeyi düşünebilirsiniz.

Elindeki çok sayıda aletle ne tür bir futbol oynamayı seçeceksin?

Thrill’e Lisanslı
Manchester United, FC Bayern München ve Juventus gibi resmi Konami Partners olarak birkaç yeni kulübü ağırlamaktan büyük heyecan duyuyoruz – ki bu da FC Barcelona gibi kulüplerin yanı sıra avucunuzun içinde de mevcut olacak lansmanından itibaren.
Lionel Messi, Scott McTominay, Miralem Pjanić ve Serge Gnabry gibi süperstarlar da dahil olmak üzere, bu kulüplerin hepsinden oyuncuları, oyun menülerinde ve çeşitli promosyonlarda yer alacak olan PES Elçisi olarak imzalamış olmaktan gurur duyuyoruz.

Dahası, taraftarlar uzun lig lisansları listemize Serie A TIM'i eklediğimizi duymaktan çok mutlu olacaklar, bu da İtalyan futbolunun crème de la crème'inin tadını çıkarmanıza izin verecek.

Yeni Efsanelerin yakın bir zamanda piyasaya sürülmesi planlanıyor, bu yüzden lansman yapmaya yaklaştıkça güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin!

Gerçekdışı Gerçekçiliğe Doğru Bir Adım

PES 2019 mobile ile, Unreal Engine 4’ün uygulanması sayesinde size benzeri görülmemiş bir görsel uygunluk seviyesi sağladık. Şimdi, bu şaşırtıcı teknolojiyle çalışarak geçen bir yılın ardından, yetenekli geliştiricilerimiz her performans düşüşünü gerçekleştirmeyi başardı. Bu, yeni oyuncular ekibinize katıldığında tetiklenen kısa animasyonlu diziler dahil olmak üzere oyun boyunca çeşitli iyileştirmelerle daha da görsel olarak etkileyici bir deneyime neden oldu.

Ek olarak, oyuncu hareketleri onları gördüğünüzden daha pürüzsüzdür, animasyon setlerinde yapılan büyük iyileştirmeler, hayranların her muzaffer zafer ve her ezici hayal kırıklığına duygusal olarak yatırım yapmalarını kolaylaştırır.

Diğer değişiklikler

Oyuncular serbest bırakarak kazanılan GP ile ilgili YENİ
PES 2020’de oyuncuları serbest bırakmak genellikle PES 2019’da aldıkları GP miktarını verecektir. Bazı durumlarda, PES 2019’da aldığınızdan daha fazlasını alabilirsiniz.
Antrenörlerden edinilen tecrübe ile ilgili olarak YENİ
Oyuncu seviyelerine gelen değişikliklerin bir sonucu olarak, oyuncuların maksimum seviyeye ulaşmak için ihtiyaç duyduğu tecrübe miktarı da değişecektir. Buna paralel olarak, Eğitmenler ve Özel Eğitmenler kullanılarak kazanılan deneyim miktarını da ayarlayacağız.
MyClub Balance History / Maç Geçmişi hakkında not YENİ
PES 2020 güncellemesi yayınlandığında, hem myClub Bakiye Geçmişiniz hem de Maç Geçmişiniz sıfırlanır.

Çevrimiçi Maç Puanlarındaki Değişiklikler

PES 2020’de, çevrimiçi eşleşmeler için derecelendirme hesaplama yöntemimizi geliştireceğiz. Bu yeni sistem, notunuzun gerçek beceri seviyenizin daha doğru bir yansıması olmasını sağlayacaktır. Eşleştirme algoritmamız aynı zamanda hem adil hem de zorlu rekabetçi bir çevrimiçi deneyim oluşturmak için bu yeni ve geliştirilmiş derecelendirme sistemini kullanacaktır. Bu değişikliklerin bir sonucu olarak, PES 2020 güncellemesiyle birlikte tüm derecelendirmeleri sıfırlayacağız. Ayrıca PES 2019’un aylık derecelendirme sıfırlama sistemi ile elimizden geleni yapıyoruz – dereceniz artık kalıcı olarak hesaplanacak.

70 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.