d92c2b0c7a24b92076c8b749af7773de

Hastane yangınından yeni görüntüler ortaya çıktı

Son dakika

Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki yangınla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Öte yandan yangının ardından bugün acil kliğini ve tüm klinikler hasta giriş ve çıkışlarına kapatıldı.

5ac71782c9de3d12f8ce4933

Hastanede dün saat 17.00 sıralarında yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın hastanenin dış cephesini sardı. Hastane içinde büyük panik yaşandı. Tedavi gösteren hastalar tahliye edildi. Yangın sırasında hastane içinde yaşanan panik cep telefonu kamerasına yansıdı. Bir başka cep telefonu kamerası görüntünde ise itfaiyenin yangına hastane içinden ulaşması yer alıyor.

HASTA GİRİŞ ÇIKIŞLARINA KAPATILDI

Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bu sabah randevusu olan hastalar çevre hastanelere yönlendirildi. Acil kliğini ve tüm klinikler hasta giriş ve çıkışlarına kapatıldı.

Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dün akşam saatlerinde yangın çıkmış ve hastalar tahliye dilmişti. Gün ağarınca yangının hastaneye verdiği hasarın boyutları ortaya çıktı. Hastanenin dış cephesinin tamamen kullanılmaz hale geldiği ve camlarında kırıklar olduğu görüldü.

Acil kliğini ve tüm klinikler hasta giriş ve çıkışlarına kapatıldı. Bugün ise randevusu olan ve sabah erken saatlerde hastaneye gelen hastalar çevre hastanelere yönlendirildi. Hastaneye gelen olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.

Randevusu olan ve hastaneye gelen bir vatandaş, “Randevum vardı. Görevliler diğer ek binaya gönderdiler. Geçici olarak hizmet verilmediğini söylediler” dedi.

Taksim İlk Yardım Hastanesi yangın sonrası havadan görüntülendi

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.