En İyi Kripto Para Alma Sitesi

En İyi Kripto Para Alma Sitesi Ve Uygulaması

Ekonomi Haberler Kripto Para

En İyi Kripto Para Alma Sitesi Ve Uygulaması, Kripto paralar ile alım ve satım işlemleri yapmak isteyenlerin aracı olarak bir site ya da uygulama kullanması gerekmektedir. Türkiye’de kurulan yerel seçeneklerin yanı sıra dünya genelinde popülerlik kazanmış pek çok site ve uygulama bulunduğundan dolayı kişiler herhangi bir risk almadan alım ve satım yaparak kripto para yatırımlarını yönetebilmektedir. Özellikle sektöre yeni girecek kişiler, en iyi kripto para alma siteleri ve uygulaması konusunda kararsız kalabildiğinden dolayı mevcut önerilere göre uygun bulunan bir sisteme giriş yapılarak, kripto para ticaretine başlanabilir.

Kripto para ticareti yapmak için seçilecek platformda, güvenirlik, hacim ve kripto para çeşitliliği gibi kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. Aynı zamanda kullanıcıların desteğe ihtiyaç duyduğu anda destek alabileceği bir platform seçmesi, kripto para işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

En İyi Kripto Para Alma Sitesi Ve Uygulama Önerileri

binance

Binance

Dünya genelinde en çok tercih edilen platformlardan birisi olan Binance, günlük 10 milyarı aşan işlem hacmiyle de güvenirliliğinin yanı sıra işlem hacmiyle de cazip bir platform olarak dikkat çekmektedir. Son güncellenen rakamlar ile birlikte 258 kripto para birimi için destek sağlayan Binance, 876 para birimini de desteklemektedir. TL desteği de olması sayesinde Türkiye’deki kullanıcılar da mevcut platforma giriş yapabilmektedir. Dünya çapında En İyi Kripto Para Alma Sitesi ünvanını taşıyor ayrıca hem İos hem Android app mağazasında indirilebilir En İyi Kripto Para Alma Uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

btc turk

BtcTürk

BtcTürk, Türkiye’den çıkan bir girişim olduğundan dolayı Türkiye’deki kullanıcılar tarafından da cazip görülmekte. Sade bir ara yüze sahip olduğundan dolayı kolay bir şekilde al sat işlemlerinin yapılabildiği platform, mobil uygulamalara da sahip olduğundan dolayı kolay erişilebilir durumdadır. Güvenli olmasının yanı sıra düşük komisyonları sayesinde BtcTürk milyonlarca kullanıcı gibi yeni başlayacaklar için de uygundur.

Thodex

Platform, Türkiye’de ilk olarak Koineks ismiyle hizmete başlayan ve 2020 yılında dünya genelinde hizmet vermek için Thodex ismiyle hizmet vermeye başladı. Türkiye’de önemli yatırımlar ve tanıtım çalışmalarına imza atarak dikkat çeken Thodex, kripto para çeşitliliğinin yanı sıra Türkçe destek alma imkanı gibi özellikleriyle Türkiye’deki kullanıcılar için de cazip durumda. Kimlik doğrulama zorunluluğu olan sistemde, işlem yapabilmek için doğrulama adımlarının ilk aşamada tamamlanması gerekmektedir.

Bitfinex

Uluslararası bir uygulama olarak tercih edilebilecek bir diğer uygulama ise Bitfinex’tir. Arkasında Tether USDT gibi bir coin desteği bulunan Bitfinex, 167 kripto para desteği sunuyor.  Hong Kong merkezi olan sistem, uluslararası yaptığı yatırımlar sonrasında dünyanın güvenilir ve önde gelen platformlardan birisi haline geldi.

kraken

Kraken

ABD merkezli olarak 2011 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Kraken, borsa için kısa sürede yükselen bir değer haline geldi. 24 saatte 1 milyar dolarlık bir işlem hacmi yaratan Kraken, İngilizce bilmeyenler için dil sorunu yaratabilir. Ancak bunun dışında sade ara yüzü, güvenlik seçenekleri ve kredi kartı kullanımı Kraken’i ön plana çıkartan özellikleri arasında.

paribu

Paribu

Türkiye’deki popüler platformlardan birisi olan Paribu; çift işlem, geniş kripto para seçeneği, Türkçe hızlı destek sistemiyle dikkat çekiyor. Herhangi bir saat sınırlaması olmaksızın işlem yapabilecek kullanıcılar, kredi kartı desteğine de sahip. Uygulama desteği ve güvenlik katmanlarıyla kullanıcılar için daha fazla seçenek sunan Paribu, Türk borsası olması nedeniyle Türkiye’deki kişiler için de cazip durumda.

81 / 100

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.